Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Nahodou za mna CoD Infinity war peckova hra, len to musi brat clovek, ze je to strielacka z vesmiru, a nie CoD..

  • První CoD a následný datadisk UO byla naprostá pecka – na střední jsme z toho byli jak u vytržení. Skvělé vzpomínky mám také na první MW, pak jsem hrál i nějaké Black Ops na Xboxu 360.

    S tou sérií to asi šlo z kopce, ale hodne na tom i dělá to, že už nejsem takový hráč, jako jsem býval dříve, nebaví mě to tolik :-(

    Paradoxně mě na CoD zajímá jen single player – koupím ve slevě, odehraju kampaň a jdu od toho. To jsem nedávno udělal s novým MW na Xbox Series X a moc jsem si to užil. A to stejné plánuji s Black Ops Cold War.

    Na předchozí generaci jsem hrál snad jen Infinite Warfare a to jen proto, že jsem to koupil spolu s remasterem MW, který jsem prostě musel mít. A píšu to proto, že mi to nepřišlo vůbec špatné.

  • uher

    Je smutné jak je takové dno gamedesingu oslavováno herními weby...

    • Derp_1337

      Spousta lidí ve společnosti úspěšnost a "kvalitu" soudí dle zisků $$$ .  A v tomhle ohledu se nic nedá namítat, CoD prachy prostě sype ve velkém.

      No a pak je to na ostatních lidech, jak budou soudit "kvalitu" her.

      • uher

        A jakou to má souvislost s tím co píšu? Snad nechceš říct, že pro herního novináře ( a recenzenta) je rozhodující pravidlo počet prodaných kopií...

        • Sierra117

          No, rozhodující v čem? O téhle značce se prostě mluví pořád  hodně, tak je jen logické že takový článek pravděpodobně přiláká čtenáře.... Čistě v souvislosti k tvojí úvodní větě :)

  • Další nepopulární názor: Infinity Warfare je ve skutečnosti dobrá hra.

    • jurb83

      Tiez si myslim, ale to si treba tak zobrat, ze to nie je CoD

    • Derp_1337

      Jo, Infinity Warfare a Advanced Warfare považuji za jedny z nejlepších dílů.

    • Slavik_Jenda

      Mně se ten díl líbil hodně, vůbec nechápu z čeho vychází ta kritika... Kampaň je rozumně dlouhá a povedená, zombíci taky fajn...

    • Priznam se ze na seznamu CoD co bych si jeste nekdy rad zahral je Infinite Warfare docela vysoko, dost mozna hned za CoD1/UO a CoD2. Nekde tam bude zapolit s puvodni trilogii Modern Warfare a World at War.

      Jenze posledni dobou mivam momenty kdy bych ve vice bezduchych momentech hral klidne i ten zatraceny Vanguard - a to se rad venuju historii a v Arme presnost bereme s naprostou vaznosti.

    • RodneYCZ

      Souhlasím, hrál jsem to až teprve nedávno (jenom abych si doplnil "vzdělání") a všude jsem předtím  četl jenom hate, ale ta hra mě hrozně příjemně překvapila. 

      Délka akorát, příběh měl docela hlavu a patu. Taky zkusili něco nového: vedlejší mise, upgrady, souboje ve stíhačkách... 

    • Vojtzech

      Šel bych ještě dál - jedno z nejlepších Call of Duty.

  • Inquisitor

    Za mě první díl a první Modern Warfare nejlepší.

  • palcov

    Nepopulární názor: dvojka nesahala jedničce s datadiskem ani po paty.

    • Souhlas. Hlavně united ofensive byl nejlepší mulťák te doby. Byly tam tanky, jeepy. Prostě nejlepší lan party ever. Pak už mě to nebavilo. 

  • KrPa

    prvni dily + dat jsme jako mali hrali po vecerech v herne (ze soboty na nedeli), druhy dil jeste usel ale maly multak bez vozidel, pak jsme presli online na serii red orchestra, dalsi dily nema cenu komentovat, ted uz je to jen recyklovana zdimacka na penize, pokud bych ted hral WWii strilecky tak jedine Post Scriptum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit