Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedavno byl v americe rozruch když policista najel autem do negra, podle mne je to pokrytectvi že mužete hrat tohle ale v realu když najedete na cikana mate problem
    • Chcípni maxi.
      • Tom Hanks co ti jseš milovnik cikanu a nebo seš sam cikan.
        • Má babička byla cikán, ty zasraný rasisto! Kulku mezi oči, každému zdejšímu zaprděnému rasistovi.
          • Veskoslav
            Rasismus? Tomu se říká zkušenosti se snědými spoluobčany.
      • Aby Vás AIDS vzalo, Pane Hanks!
  • Karmagedon je pecka, moje srcovka, vždy budu rád za další nový díl. Takového času co jsem se ho nahrál, už aby to tu bylo! Pravda, první érly access úplně odladěný nebyl, ale já jim, klukům, věřím!
  • Nějaké odladění by to chtělo, po vyzkoušení Alpha verze, která byla celkem k ničemu, se mi hru už nepodařilo spoustit, vždy jen vyskočí okno s hláškou "bugger" a nic. Moje peníze mají, tak teď už jen odladit, nejlépe tak, aby to šlo alespoň spustit.
    • Ja som skusal teraz tu poslednu verziu a od prvej podoby to uslo peknu cestu, hra sa mi hybe pekne aj na vyssie detaily, ale hrozne ma vytaca pomalucke nacitavanie, ~minuta na SSDcku, co je naozaj extrem.
  • Jack1947
    Odklady , doklady?
  • Já nevím...z toho co jsem viděl jsem ukrutně zklamaný. Je to na chlup stejné jako Carpocalypse now, což bezpochyby byla jedna z mých nejoblíbenějších her...ale přecejenom jsme se o pár desítek let posunuli. Čekal jsem větší pokrok. Modely aut stejně krabičkoidní (půlka z nich je úplně stejná), krávy stejné, lidi stejně kostrbatí...grafika stejná..za mě mínus, radši zůstanu u starého dílu...
    • Dalsi prizemny nazor, co hodnoti jedine vizual a fyzikalny model, ale to ze je tam obrovske mnozstvo noviniek ako v single tak aj v multiplayeri asi vobec nezavazi, vsak?
      • Nevím, jak ostatním, ale mně jsou ty novinky celkem ukradené, když se to hraje pořád stejně... Ne, že by to bylo vyloženě špatné, ale ono to fakt působí, jakoby někdo na hru z roku 2000 naplácal grafiku z roku 2007, ale základ zůstal pořád stejně starý, takže tu grafiku ani pořádně neutáhne. Na mě ta hra působí strašně amatérsky, fyzika je dost divná, protivníci drží na cestě jak přibití - udělat jim policejní manévr je nemožné, můžete je sejmout jen z boku nebo zepředu... Podle mě si člověk užije lepší carmageddon v jakémkoliv GTA, protože tam aspoň nějak rozumně funguje fyzika a navíc to celkově i líp vypadá, jen tam holt není tolik krve.
        • Nesouhlasím. Fyzika v C:R je excelentní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit