Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RavenHolm
    Jednička byla skvělá, takže na dvojku se moc těším.
  • Mrzí mě, žře to bude až díl druhý, ale jinak až to výde bude to výmečný den pokud se nemýlím má to být vůbec první Castlevania pro PC. *1* Jinak pořád spíš doufám, že udělají nějaké to 2D pokračování pro DS-3DS jelikož ty byli vždycky zábavnější než tyhle hry z pohledu třetí osoby v 3D oristředí.
  • Cypri
    Osvětlí mi to někdo? Proč se na PC vydává druhý díl, který je nějakým způsobem příběhový, když první nevyšel. Vždyť to pak lidem chybí příběhové skutečnosti ne?

    Nebo na PC první díl také vyšel? Já bych si to rád i koupil ale bez prvního dílu, co to má za smysl?
    • Mno ono to smysl má asi jak dělali Mass Effect pro PS3 od druhého dílu a Wii dostane pouze díl třetí
    • misho8723
      Niečo podobné sa stalo s Condemned.. prvý diel vyšiel na PC a Xbox360, dvojka potom už na PS3 a Xbox360.. čiže hráči na PC sa nedočkali pokračovania, pričom išlo o priame príbehové pokračovanie, a hráči zase na PS3 dostali hru, ktorej prvú polovicu príbehu nepoznali.. mňa ako PC hráča tým Monolith dobre naštval
      • EuroSamurai
        Furt lepší než to co se děje se serií RESI a SH xD Tam člověk aby měl 3 predle konzolí pokud je fanouškem universa .
      • Hmm, tenkrát s náma pěkně vypekli. *13*
    • V prvnim dile skoncil pokavad se nemylim ze jsi zabil drakulu a stal jsi se jeho nastupcem takze dvojka bude mit pribeh ulne jiny tak nevim proc by to nemohli vydat i na PC kdyz 1 mnela na konzole uspech.
      • Cypri
        Aha. Tak to jo. Já měl nějakou Castlevania myslim na PS2 ale už to byl šrot takže jsem to nikdy nedohrál.
    • Stejně to nebudeš hrát.

      Má to stylizaci, která by se dala vzdáleně označit za "asijskou".
      • Cypri
        To je sice fajn, nicméně si myslím, že si můžu vybrat jakou stylizačně asijskou hru budu hrát a jakou nikoliv. Kde mi to vadí a kde ne. Doufám, že mi všichni odpustíte mou troufalou vybíravost.
    • Já jsem kdysi slyšel legendu o člověku, co měl PC i konzoli... ale to jsou jen babské báchorky.
      • Cypri
        dobře, výborně.
        • Na youtube sú dostatočne kvalitné filmečky z cutscén prvého dielu. Takže až tak moc stratený nebudeš...
          Inak včera som si takto pozrel film z Darksiders, aby som si oživil ten svet pred D2 a spokojný som bol teda maximálne. *3*
  • SUPER.. Sice jsem předešlí díl ještě nedohrál ale je to super hra..
  • tuhle hru neznám a nesnáším takové řeči že se bude ždímat hardware když ukáží jen CGfilm *16* Nicméně je dracula velice povedený.
  • Skvělá zpráva, ještě by to chtělo oživit sérii Contra a budu s Konami spokojen.
  • Hmm, dobrý... rád si to bouchnu s gamepadem.

    No, trademarkovaní čeští PC hráči na hru asi budou nadávat, ale co už...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit