Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě udělal Cauldron velikou chybu, že už kdysi nevydal plnohodnotný editor misí právě pro Spellcross, vždyť co jiného už okolo roku 98 drželo nad vodou takový Starcraft?

    Jinak Spellcross byla jedna z pár her co sem si jako malej capart za ušetřené peníze koupil i když bych už tehdy nemusel.

    Dodnes je to pro mě nejlepší SlovenskoČeská hra, Mafie atd. se mohou jít bodnout.

    A závěrem, nedávno sem hrál nový X-Com a pořád si říkal, sakra! kdyby tuhle grafiku jen modifikovali dodali stejně kvalitní příběh jako v jedničce, tak by se to prosadilo samo jako třeba Zaklínač jednička.
  • Nechcete slyšet o Spellcrossu 2 v normální grafice na PC ? Tak sbohem a šáteček !
  • Co tahle Spellcross 2 na Kickstarteru?
  • Thorar
    Vydělají peníze na mobilním poli a jednou, na kickstarteru (startovači), se třeba Spellcross 2 dočkáme.
  • Může mi někdo říct rozumnej důvod, proč neudělali spellcross 2?
    • ucho
      peníze? jako vždy?
      • Začali se specializovat na jeleny pro americké burany ..... , co víc k tomu ještě říkat :/
  • MrSanta
    Ajta krajta. Pokračování SpellCrossu nebo remake původní hry sice nebyl moc pravděpodobný, ale teď už to není ani ta spekulace.
    Škoda. SpellCross bude vždy moje srdcovka. První hra, kterou jsem si koupil za své penízky, těžce vydřené z letní brigády.
    Kdyby to aspoň dali na ten GOG.
    • No vidíš. A já Spellcross vyhrál v jedné soutěži v místní televizi. *4*
  • Spellcross 2!!! Vic strhujci, HC tahovku sem nikdy nehral, ten propracovany pribeh, pritom v podstate Bckovy, ale jednotlive "pribehy" jednotek bojujcih o prohrane bitvy po celem svete atp...proste nenahraditelna atmosfera srovnatelna snad jen s XCOMem
    • presne tak navic super CZ dabing
  • No je to škoda, pretože taký Spellcross v novom kabáte by som bral. V dobe kedy sa vracajú na trh aj ťahovky s novou grafikou a remaky sa rodia ako huby po daždi by tá hra mala celkom určite šancu. Inak spellcross som prešiel už aspoň 4x a keď si ho zahrám po čase znova , baví ma opäť. Atmosféru ma hustú a keby trošku popracovali na konci, ktorý je snáď jedinou slabinou (okrem delostrelectva , ktoré nemohlo strieľať na neodkryté políčka aj keď dostrel malo omnoho väčší) tak by som chrochtal blahom. No a taká dvojka ...ale dosť!
    Dúfam, že si to eozmyslia a časom sa vrátia na trh s PC.
    • Tohle není o rozmýšlení, je to o penězích.
      • Penězovod vyschl .... prodat práva na spellcross do ruska ! *8*
  • Zayl
    Teda od Caldronu jsem hrál jenom Spellcross, ale je to společně s Original War moje oblíbená lokálně produkovaná hra. Je škoda, že se Spellcrossu nepovedlo víc prorazit do světa, protože jediná chybička té hry je, že ke konci trochu opadá ta atmosféra, která je po většinu hry velice hustá.

    Doufám že skrz mobilní market udělají pár menších her které je postaví na nohy a vrátí se se Spellcrossem 2.
  • Spellcross HD jako nic??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit