Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidně bych zapomněl na WoD MMO, jen kdyby udělali sequel Vampire Masquerade Bloodlines!
    • Zayl
      No pokračování ... jelikož ten ruleset je dávno mrtvý, tak nevím. Navíc v dnešní době by z toho vypadl shooter #5410 tak nebo tak.
      • ten ruleset že je mrtvý? právě mám s kamarády rozehranou jednu chornicle vampire masquerade a upřímně, je to nejlepší RP co jsem kdy hrál.
        • Zayl
          Ruleset na kterém je stavěný bloodlines není už roky podporovaný. Eg, pochybuju že by jim na tom WW prodal licenci, takže by to muselo používat ty nové retardované pravidla.
          • ales.smutny
            Já mám pocit, že WW se nebrání jakékoliv finanční nabídce, vzhledem k jejich finanční situaci. Plus myslím už vidí, že Requiem, či jak se jmenuje nWoD prostě lidi nenatáhl tolik jako oWoD.

            Upřímně, myslím, že fancore je pořád u oWoD a tam leží potenciál případných her. Už jen proto, že výhodou Requiem byl jen systém, fluff a celý svět byl podle mě otřesný. Navíc se ho lidi, kteří nakoupili všechny clanbooky, nastudovali všechny historie, vymyšlené historie, zkazky apod odmítli znovu "učit", protože už měli své oblíbence...

            Podle mě byla chyba, že se WW rozhodli s Gehennou uzavřít oWoD, navzdory tomu, že se klidně dalo dál rozvíjet pre-Gehenna...
    • Stále môžeš dúfať, že wod pochovajú a white wolf sa dá do práce na pokračovaní bloodlines. *1*

      A keby tak urobili, tak by to snáď pomohlo aj eve, lebo v súčasnosti smeruje pekne do...
  • http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/newsfeed/000/052/007/1275353078210.jpg?1318992465

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit