Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bill Hicks - reklama a marketing
    http://www.youtube.com/watch?v=LGZ5PbWP1sY
    • dobrej agent :)
    • !!!!! :o)
  • miker17
    drm zpomaloval hru skoro o 40 procent. Jedině dobře že ho zrušili
  • Vsadte se ze jsou za tim vsim podly marketaci!
    • smejki
      čistota je půl zdraví a marketing je víc než půlka byznysu. marketing ti možná mrví tak 10% her, ale bez něj by nevzniklo/neuspělo možná 80% všeho, co bylo v herní historii zajímavé.
      • Nejsmutnejsi je ze mas pravdu alespon v jedne veci a to v tom ze marketing je bohuzel vic nez vyvoj ale jinak s tebou rozhodne musim nesouhlasit.
  • Tak ja myslim, ze hlavne soudruzi z games.cz by si meli uvedomit, ze v prvni rade je nutno dodrzovat smlouvy. A za druhe bych je prosil, aby sve hovadske nazory prezentovali za sebe a ne za hrace, tedy treba me. S takovymi kecy totiz mohou okouzlit akorat pubertalni teenagery.
    • Anarcha
      Přesně ta jak napsal sleepless nevíš jaká byla smlouva , ale za předpokladu , že tam nebyla nějaká chybička v tom , že by distrybutor mohl kecat do technických parametrů hry očemž dost pochybuji, protože to by si CDPR jako majitel hry škodilo samo sobě , je snažení namca dost zoufalé a učelové. Kdybych byl na místě CDPR kopnul bych je do řiti a vybral si příště jiného ditrybutora zas tak málo jich neni a rádi si určitě vydělají.
    • *1* Není nad vypatlance z lidu, kteří si myslí, že mají právo na názor... Chtělo by to pokoru!
    • Hlavně že tvé názory neodpovídají pubertálnímu věku
    • sleepless
      Od toho jsou tu diskuse, abyste svobodně vyjádřil svůj opačný názor, o žádné okouzlování kohokoli opravdu nejde. A o nedodržování smluv se v článku nikde nepíše, ani nemůže, poněvadž jaksi nikdo z nás neví, co je ve smlouvě uvedeno. To je ostatně předmět sporu, který bude možná nakonec řešit soud.
    • S článkem plně souhlasím, četl jsem si oficiální prohlášení CDPR, kde se vyloženě píše, že speciálně zkoumali, jestli nic neporuší a z tvého příspěvku vyloženě odkapává světácká zkušenost a zralost *3*
  • MishKonn
    Wow...téhle hře dala 99% její kvality zcela očividně absence amerického managementu a ziskuchtivosti americké vydavatelské společnosti, a ono 1% dokáže, když už to je tedy hra, kterou se managementu nepodařilo znehodnotit, alespoň celou tu krásu zažalovat. Ještě jednou, wow, aneb herní svět pod nadvládou velkých herních korporací (zejména Activision, 2K a EA) se řítí do horoucích pekel.
    • miker17
      kamaráde radši se připrav....brzo tyhle zmetky skoupí všechny kval, studia a budou nám a nastena era bezduchých Konzolvých rychlokavškašek
  • Requiem1990
    smejki:Kvuli tomu že pár troubum na vysokých postech straší ve věži?
    To si přece Namco nezaslouží vzhledem ke kvalitě jejich titulů .
    (sorry zapoměl sem "reagovat")
    • smejki
      Ubi dělá kvalitní hry ale má šílenou ochranu -> křáp! -> blacklisted
      GfWL mají i skvělé hry, ale GfWL je neuvěřitelně buzerující -> křáp -> blacklisted
      CoD už od třetího dílu stojí za hovnajs -> blacklist a vzhledem k chování Activisionu i totální ignorace
      Namco má ve vedení zjevné kretény -> blacklisted

      tohle jsou totiž jediné možnosti, jak já, jako zákazník, můžu něco ovlivnit. Stěžovat si nehodlám.
      • MishKonn
        Ještě udělá nějaký přešlap EA a (že jich už doteď nebylo málo) nebudeš mít co hrát.
        • no ono v podstatě už není co hrát dnes aby to nebyl xytý díl něčeho... kdo pamatuje kontroverzní článek hráči - národ kryplů?
          Díky zjednodušování ve hrách a přiblížení je masám, jsme jako hráči bohužel opravdu degradováni na retardy, kteří bez navigační šipky v přímočaré hře by hru nedohráli. *10*
          Smutný.
          • není nejhorši za co nás považujou horši je že v bůh ví kolika procentech maj pravdu O.o
        • smejki
          ty blacklisty neznamenají permaban *3* a EA mám v kategorii "watch out!"
          že bych neměl co hrát, mi ani moc nehrozí. mám ve sbírce nerizehrané/nedohrané hry tak na rok a půl *4*
          když navíc vezmu v úvahu, že mě nejvíc zajímají strategie (budovacích a ultra hardcore věcí od paradoxu), RPGčka a střílečky (s mainstreamem se ale naštěstí moc neshoduji), tak by mě absence produktů od těch velkých a nejvíce problémových vydavatelů vlastně ani moc nevadila *4*
  • Kdyby to vydali jen pres gog.com nebo Steam, meli by klid.
    • Requiem1990
      Já měl za to že na gogu to vyšlo :D
      • Jo, ale nevyšlo to jenom na GOGu, jinak s tím nesouhlasím, protože to by všechny ty bonusy, co k tomu byly, byly pouze jako digitální a to je z u takových sběratelských předmětů vyloženě znehodnocení....
        • No to je pak otazka, jestli chces nedigitalni bonusy, nebo funkcni hru bez ochrany. Ja vzdy volim to druhe, chci si hlavne zahrat.
          • minarik1
            Jako hráč platící si za to, chci obojí :)
      • Requiem1990
        Za tohle mám mínus ?:D
        http://www.gog.com/en/gamecard/the_witcher_2
        • Cajk
          na mínusy kašli, nic neznamenaj:)
  • Odulin
    No fuuuuuuuuj...
  • Leonidasss
    Asi na sebe chtějí upozornit. *7*
    • Requiem1990
      Nemyslim si že zrovna Namco má něco takovýho zapotřebí.
  • smejki
    Namco Bandai blacklisted...
    • přidávám se :) škoda že to nemuze udelat i CDproject :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit