Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsechny firmy tohle resi interne, ale jen tahle firma z toho musí udělat takovou lacinou show. CDP má stesti, ze ma za fandy hloupe ovce, ktere pochuduji do rytmu, protoze tohle je od CDP tak lacine PR, ze prekonali snad i ty radoby DLC zadarmo, ktere vytrousili pred tim z plne hry.
    • Femtik dorazil a s kvalitnim naklikem. Tady neni nic, co by stalo za cteni... porad ten samej qq o Witcherovi ;)
      • dopsal sračku o klikaní a nezapomněl si klinkout. Debilita CDP fans nezná mezí...
    • Ne, neřeši a není důvod, proč takového hajzla co je vydírá neposlat před soud, držím jim palce

      Výmysl z jejich strany to je asi těźko, po takřka dokonalém brilantním Zaklínači 3 a jeho DLC tento typ reklamy opravdu nepotřebují, miliony hráčů mají v paměti jejich skvělé předchozí hry a na Cyberpunk se jen třesou, tam kde zklamala asijská škola rpg svojí často až přilušnou dětinskou kýčovitostí nastupuje Evropa a to bude nářez
      • Žádný hajzl není. Kolik ti je let prosím tě? To bych spíše věřil, že někdo něco ukradl EA či Ubisoftu než trapných polákům, kteří si během let tolikrát nasrali do huby, že to není pěkné. Prvně těžké DRM, které ničilo grafiky, přes dopisy a soudy po PR kecy, že DRM je vlastně zlo a CDP je tu pro hráče *15*

        Jinak Zaklínač 3 je kýč jako prase, jedno z nejbarevnějších fantasy historie, kam se na to hrabe Final Fantasy. První týden po vydání se neřešilo na PC nic jiného než SweetFX, který by z toho udělal o něco menší kýč. Jinak Zaklínač 3 je dokonalý asi jako Zeman v plavkách.
        • trololol ... haters gonna hate.

          Jestli RPG nejsou vaším gustem, tak nic proti, ale běžte přispívat do relevatní diskuze u her, které vás zajímají
          (tím myslím, že se máte vrátit na Konzolistu a tam můžete psát o tom, jak je CoD užásné)
  • Jak vás tady tak čtu, tak dohromady byste nedali ani jednu kompletní shodu podmětu s přísudkem.

    *3*
  • Jack1947
    No vida tak budou neoficiální informace teda oficiální ale ukradené venku dříve... nuže tak *3*
  • trapná reklama. Tipl bych si, že jim nikdo nic neukradl. Tihle trapáci neví, jak na sebe upozornit...
  • Stejně nechápu, co jim na tom tak vadí. Podle mě už na čase alespoň něco málo zveřejnit.
  • CDP si tohle opravdu nezaslouží. Ale snad pustí něco oficiálně, třeba teď na E3.
    • Asharak
      Jojo už by mohli po těch 4,5 letech přijít s plným trailerem na který navnadili *1*
  • Byl by to špatný precedent, kdyby zaplatily.
    • Tjn, zvlast kdyz v CD Projektu pracuji jen same zeny.
      • lol
      • co s tím mají ženy společného?
        • jamar28
          Gramatiku.
  • Asharak
    *1* krást Ubisoftu, EA a pod. to má smysl, zrovna CDP zatím nehrozí že pokud by to vykazovalo opakovanou nekvalitu tak jim to nikdo nekoupí. U CoD,, AC atd. už by to bylo vzhledem k xyz. dílu podstatně horší *7*
    • Co by na AC nebo CoD kdo kradl? Ranne navrhy? Tam nemaj zadnej navrh :D
      • Asharak
        No třeba pokyny a přání manažera v .txt *1*
        Spíš myslím to, že někdy čekáš že se to dalším dílem zlepší, ale leakem vyléčíš svou falešnou naději ^^
  • TheGGG
    tidle hackeři to je jen banda zakrnělých náctiletých degenerátů... pochytat to a poslat do uranovýho dolu, ať si trochu rozhejbou záda...
    • ani né *4*
  • Trápny marketingový ťah. Nechápem ten slepý obdiv k poľskej firme. Pamätáte si ako lozili po warez fórach a vyhrážali sa žalobou každému čo ich hru uploadol? Takéto mafiánske praktiky som zažil len inokedy raz, pri jednej mobilnej českej hre. Kritizujete, že sa usekávajú časti hry a potom sa vydávajú ako DLC, oni robia to isté, len tie bezvýznamné DLC dávajú zadarmo a tvária sa ako dobrodinci. A nakoniec je o nich známe, že pri vývoji sa vystriedala hromada ľudí, pretože platia veľmi biedne. Ale za to by som ich nekritizoval, to je chyba idiotov, že sú tam ochotní za misku ryže pracovať.
    • Chtit za svou praci penize a branit sa proti okradani je mafianska praktika? Vidis, ja blbec jsem si doted myslel, ze je to presne naopak...jinak koukam, ze virus Femto se rozsiril uz i na Slovensko.
    • Áno, už je tu záse Búržuj s témi svými nazóry. Vykášli se ná tu hátmatilku a vypádni na Slovénsky server. Prósim.
      • nerozpravaju takto cesky cigani/romove? just asking...
    • jamar28
      "Pamätáte si ako lozili po warez fórach a vyhrážali sa žalobou každému čo ich hru uploadol?" - No tak to je fakt skandální, jak si něco takového mohli dovolit?! *15* *15* *15*
    • Typický příklad životem frustrovaného člověka... V CDP dělají idioti za rýži... Nechápu jak můžou ostatní obdivovat firmu, kterou já neobdivuju... DLC jsou špatné i kdyby byli zadarmo... Když jsou zadarmo, tak je to jen, aby CDP vypadalo dobře... Když se snaží firma si hlidát svoje investice, tak jsou to mafiánské praktiky :D

      Ale tak aspoň sis schladil žáhu a připadal si chvilku chytrej...
    • Snažil sem se to rozlousknout, ale nemam na to. Tohle bude spis na nekoho s titulem v oblasti mediciny.
    • To si skutecne myslis?
      • Áno, myslím. A vždy sa viem pobaviť, keď údajne "pcmasterrace" obdivujú spoločnosť, ktorá robí konzolové RPGčka. Teda okrem tej prvej časti, ktorá bola ale taký malý bugfest na engine od Bioware.
        • Blue.Shark
          Já bych tak nějak předpokládal, že dobrou hru může obdivovat úplně kdokoliv *7*
        • Sakra slovenske drogy nejak kvalitativne stouply.
        • Tak to je mi te lito.
        • TheGGG
          a witcher 3 je "konzolové RPG"? To na to máš i nějakou definici, co je konzolové a co ne? Protože já jsem to hrál na PC, tak by mě zajímalo, v čem to bylo konzolové...
          • systém soubojů byl konzolový, tj akční sekací a kotoulovací RPG uzpůsobené ovládání na gamepadu. Kdyby to alespoň bylo udělané dobře jako v Dark Souls, ale bohužel nebylo.
            • Kdo jsou bibly?
            • TheGGG
              ve witcherovi 3 jsem koutouly vůbec nepoužíval, hlavně úskoky, kotoul tak jednou za 10 soubojů... a BTW: to máte v tom svém pomateném spolku nějakou bibly kde se píše, že zlá konzolovka se pozná podle toho že se tam dělají kotouly...? *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit