Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Statická grafika prostředí je vážně pěkná co se mi však nelibí, že se hra snaží být pouhou kopiií a plagiátem Baldur s Gate. Animace postav je velice slabá a postavičky opakují jeden úder do nekonečna. Pokud autoři se snaží jen přiživit na úspěchu Baldur s Gate a skutečně nepřidají nic inovativního, něco ze sebe. Považuji tuhle hru za velké zklamání. *13*
  • Eh.. spis tydnu, nez mesicu... i kdyz pokud se zapocitaji novinarsky predvadecky, tak budiz..
  • defacto reskin planescape co je 20 let stara hra, je videt že herni vyvoj se nikam neposunul, jak rikal pan vavra
    • walltar
      Herní vývoj se určitě posunul ... ale není důvod proč si sem tam nezahrát hru střiženou podle starého stylu. To že je něco nové, neznamená hned, že je to taky lepší.
      • Nekrmte nam porad ty trolly, diky.
    • Není to reskin, souboje jsou jinak pojatý a dynamika hry je úplně jinde. Z Tormentu je tam jen ta maniakální ukecanost.
  • Blbost, netřeba 110 dolarů, přístup do bety šel koupit separátně za 25 dolarů, jinak bych to nehrál :D Odklad byl jasný hned po vypuštění bety - je na tom spousta práce. Navíc rychlost Obsidianu není závratná, za ten měsíc byl jeden patch.
  • Morraw
    Výborně. Ta hra to potřebuje. A já si budu moci vklidu zahrát Wasteland 2 a DA3
  • samuel.polak
    na dobre veci sa oplati cakat
  • A sakra, to se mi bude křížit se Zaklínačem *7* .. no holt PoE bude muset pak chvíli počkat na disku, v prvním čtvrtletí je pro mě prioritní právě Zaklínač
  • Teoreticky bych mohl otestovat svoji alfu a dát report, vymezit si na to nějaký čas. Zatím jsem to jenom zkoušel na pár minut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit