Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ripper
    GOG se čte dží-ou-dží, protože to byla zkratka z Good Old Games, a tudíž se neskloňuje (narozdíl od Steamu, kde to jde snadno). To jenom tak pro autora zprávičky.
  • zdravim, sice to sem nepatří,,,, ale přišel vám už Zaklínač 2 od gog.com? jak měli akci na sbírání sedmi známek... nebo nevíte něco o tom, kdy by to měli rozesílat?
    • Přišel hned po odkliknutí poslední známky *8* + ten film. Tedy 2 objednávky. Nevidím tam ten film Ten je možná jinde nezuším proč tobě ještě ne.
      • aha... tak to je divný... co sem to odkliknul bylo tam napsaný, že za chvíli mi to odešlou na email... ale vůbec nic mi nepřišlo
  • Hrál jsem betu a svět Zaklínače mám rád, ale ta digitální verze deskovky se prostě nepovedla. Respektive je to klasická deskovka a přenesení hry na pc, kde nemáte partu lidí kolem sebe ze hry strašně moc ubírá. Hodně mi vadilo, že během hry ani nebylo vidět s kým a jak spoluhráč bojuje, nevidíte jak háže kostky, nejsou tam situace, kdy se záškodnicky usmějete nebo mu hodíte klacky pod nohy. Hra působí neslaně nemastně, protože každý si hraje "to svoje".

    Na jednu stranu se těším, že bych si koupil a zahrál klasickou deskovku se slovy, že se bude hrát líp, ale mám strach, že si to jen namlouvám a tahle hra se prostě nepovedla. Hlavně teda kvůli strašně malý interakci mezi hráči.
  • Já nevím co si myslíte vy, ale podle mě je to celkem raketa. Za takovou hru. (Deskovka za 1200kč ok beru.) Ale za tu softwarovou verzi, dávat 8 euro, je celkem dost...
  • tomocz
    Škoda, že za deskovku chtějí 1200, protože PC verze je za 8 Eur vcelku zábavná a umím si představit večer s přáteli strávený na deskovou verzí :)
    • za deskovku vcelku standardní cena - pokud fakt baví, složte se na Vánočky :)
  • Vogon
    To je asi poprvé, co má deskovka víc hratelnosti než videohry, ze kterých vychází. *1*
  • Na Fantasy Flight Games by to už měli mít skladem pokud je mi známo. Český obchody by to měli mít úplně na konci prosince a já sem si to už i předobjednal. Taky se strašně nemlžu dočkat.
    • A když člověk počká bude to i v CZ. BlackFire to už oznámili. Já osobně si nemyslím, že z toho tématu FFG vykřesala něco alespoň dobrého.
  • Meh, taková mystifikace. Desková hra samozřejmě ještě nevyšla, optimistické dohady hovoří o předvánoční době, ne-li jaru. Já už sem skoro začal vejskat, že už to vyšlo...
    • Achich ach, sypu si popel na hlavu, vyšlo to v AJ verzi, koukal jsem na infa o českém překladu. Má úcta redakce.
      • tomocz
        Fantasy obchod píše, že to je jen anglicky, takže to teda nakonec bude i CZ?
        • Ano, na FB Blackfiru o tom psali, že překlad mají už hotový a čeká se, až bude linka volná, aby se to mohlo natisknout. Bavím se o deskovce, jestli bude i ta digitální verze přeložená je asi ve hvězdách.

          Obrázek z překladu https://www.facebook.com/blackfire.cz/photos/pb.180493075420098.-2207520000.1417178725./542970255839043/?type=3&theater

          A při tý příležitosti dám do placu i to, že po těch letech se rozhoupali a překládají i Talisman, čtvrtou edici. https://www.facebook.com/blackfire.cz/posts/497732337029502
          • tomocz
            Paráda, díky za info. Asi začnu přemýšlet nad koupí :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit