Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nainstalováno Tale of Two Wastelands 🥲 nejlepší možná kombinace New Vegas s Fallout 3. Pro jistotu si raději počkám až vyjde nexgen update pro Fallout 4 a poté zkusím zapnout a zjišťovat jestli kromě grafického kabátku také přidali nějaké zajímavé fíčury.

  • KronosDeret

    taky jsem do toho znovu spadnul. Recyklace Sanctuary byla stejně  uspokojivá, jak si pamatuju. Upgradování zbraní je pořád skvělý. Hledání lepidla po pustině už tak skvělý není, stejně jako "RPG" a sotva pohromadě držící engine. Questy, NPC a dialogy si z Falloutu pučujou jen estetiku a jsou neskutečně povrchní. Zápletka se Synthama mi stále vadí, jako by Pustina měla málo zajímavých frakcí. Uvidíme jak dlouho mě ten lunapark udrží na horské dráze, ale třeba se dostanu k vystřílení Bratrstva a Institutu... taky jsem minule vynechal DLC Far Harbor. 

    K seriálu: byl jsem neskutečně mile překvapen. Po prvním díle jsem měl pochybnosti, ale po konci jsem tleskal. Perfektní vyjádření podstaty toho co chtěl Fallout sdělit. Varování. Dokud máme čas. 

  • BohumilCisar

    Tak ještě aby ne, když ten seriál má masivní propagaci na sockách. Ve feedu na FB je snad každý 10. příspěvek Fallout... Ale jako přeju jim to, jde vidět, že to dělali se srdíčkem a snažili se. Určitě je to lepší než všechny Bethesdí Fallouty dohromady 

    • Derp_1337

      U seriálů je klíčová až 2. sezóna seriálu. Ta většinou určuje skutečnou kvalitu od průměru.

      Ono není zas až tak těžké několik let pracovat na kvalitním scénáři a pak to nějak zfilmovat. Skutečný problém nastane, když uspěje 1. sezóna. To pak producenti rychle tlačí na scénaristy a režiséra, ať rychle něco kutí, dokud je železo ještě žhavé a zájem diváků neochladl. 

      On je dost podstatný rozdíl mezi scénářem, který se piloval k dokonalosti několik let... a scénářem, který někdo spíchnul dohromady za 2 měsíce.

      • To jo, ale podle konce prvni serie to nevypada, ze by nemeli uz tu dalsi napsanou.

  • budiz jim odpusteno, jsou opili asi tim nejlepsim, co od bethesdy privalo do pustiny

    o to tvrdsi bude vystrizliveni

  • Lukyz

    Ta myšlenka tam proběhla, ale pak jsem zjistil, že není co hrát 😅

    F1/F2/ FT znám nazpamět, F3 a NV se dnes hraje hůř jak první díly a poslední playtrough FNV mi někdy po 30h zabil crash, kterej se mi nepodařilo obejít. F4 jsem víceméně dojel včetně 200 modů, který z toho udělali alespoň RPG a survival ačkoli questy a mizerný dilalogy to nezachránilo a F76, to snad raději pomlčim 😅

    • twicer

      Já bych to F76 úplně neodsuzoval, ten svět je stále zajímavý k prozkoumání a házení atomovek taky nepotkáš úplně všude. 

      Questy a mizerný dialogy má i F4 a šanci si mu přesto dal. :)

  • Gulivera84

    Ale jako taky sem v prubehu koukani, zadal stahovat 4řku kterou sem  se jeste neodvazil zahrat....

    • Gulivera84

      Tak nakonec ten F4 nejde ani spustit na PS5, to proste pada, a pada a pada.....to sem jeste nevidel...

      • DeathFish

        Počkej do 25. dubna, pak má vyjít ten Next gen update. Třeba to pak bude fungovat 😀 

  • DeathFish

    Tak, a po tom, co tenhle nárůst Todd uvidí, kývne na zpracování seriálů u všech her Bethesdy 😀

    • KrPa

      a vsechny budou generovane AI, tisice a tisice serialu 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit