Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smegma

    Tohle se mi teda nikdy nestalo. 100% koupených her mám na Steamu dohraných (mám jich tam kolem třiceti). Nedává mi smysl vyhazovat peníze za něco, co ani nezapnu...

    • Derp_1337

      Tak to jsi asi nikdy nekoupil žádný balíček her. Třeba z Humble Bumble a nebo nějaký akční balíček her na Steamu. 

      Občas je levnější koupit balíček s několika hrama navíc než koupit jenom jednu samotnou hru.


      Ale musím se přiznat, že jsem nakoupil pár her v akci, které si chci zahrát, ale tak nějak jsem si ještě nenašel čas si je zahrát (respektive jsem dal přednost něčemu, co si chci zahrát víc).

      • Smegma

        Ne asi, ale určitě 😀

        Hru kupuju až v ten moment kdy ji chci hrát. Koupím/stáhnu/hraju. Takhle jednoduchý to je 😉

        • Derp_1337

          Jo, v jednoduchosti je síla. Já ale většinou čekám na nějakou slevovou akci. Navíc se často nevyplatí kupovat hru hned při vydání kvůli bugům.

          Vyjímkou jsou fakt jenom vyjímečně dobré hry, které si chci zahrát okamžitě. Za poslední rok mě napadá akurát Baldurs Gate 3. 🙂

  • to je stejne jako s oblecenim

  • herni-pametnik

    We have all been there... :) Taky to tak mám a vlastně mi to vůbec nevadí. O tomhle jsem přece jako malý snil, mít hromadu her, které mi nikdy nedojdou, tak si na to nebudu na stará kolena stěžovat, no ne? :)

  • Colder

    Taky to tak mám. Třeba naposledy Senuas sacrifice, kterou jsem si koupil za 3eura a hrál ji tak 10minut😀

    • Inquisitor

      To už si skoro dohrál:)

  • bodmrazu

    Jo, taky to tak mam. Na Steamu mam pres 2000 her a jo vetsinu jsem nehral, maxinalne idle pro karticky.

    Proste sberatel vic nez hrac ;-) potesi me koupit hru treba v Humble Bundle a pridat si ji do knihovnicky, ale cas je vsechny zkusit uz neni. Docela blby konzept ;-) 

  • Marines

    Je to dáno lidskou podstatou - vše, co vlastně kupujeme přeci nepotřebujeme ( prosím neslovíčkařit, ano, základní jídlo a vodu opravdu ano!). Kupovat hry i ostatní zábavu je pro někoho relax, pro jiného kult a pro třetího třebas "investice", Já se už při koupi nových her přestal koukat na množství v knihovně, ale pouze na kvalitu. Proto hru po každém nákupu zkusím a případně refunduji - ono ruku na srdce, ne každá hra je skvost a řekl bych, že těch "neskvostů" tak nějak stále více přibývá...

    • Derp_1337

      Tak ono samotná ta činnost nákupu lidem přináší pocit potěšení. Že něco nového teď bude "tvoje".

      Dokonce se na tom pocitu může člověk stát závislý. Spousta lidí s tím má problém, že nakupuje věci, které vůbec nepotřebují. Některé extrémní případy se s tím dokonce léčí u psychologa.

      • Inquisitor

        Ano, zběratelství byl vždy rozšířený koníček. Tohle je obdoba sbírání známek nebo mincí. Lidi pořád něco sbírají i když to ostatním nedává smysl:) prostě pro radost.

    • Inquisitor

      Obzvlášť stav her po vydání, je čím dál tím lepší:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit