Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vyjde 27. dubna na PC, na konzole o měsíc později. PC verze bude mít české titulky."

    a už se píše o DLC??
  • PB a DLC? So it come to this. :-(
    • *has
  • Já fakt nechápu ty lidi co furt skuhrají že to bude strašně zjednodušené a že to bude jak arcania...vždyť ta hra ještě nevyšla doprčic...navíc jsem hrál betu a na vlastní kůži jsem poznal že žádné zjednodušování se ani náhodou nekoná...dám ruku do ohně za to že piraně opět nezklamou...
    • Dá se v Gothicu/Risenu léčit zároveň s ustupováním vzad a střelbou do nepřítele? Nedá, musíš alespoň na chvíli schovat zbraň. V Risen 2 to jde a je to snadný způsob jak porazit soupeře, když navíc není potřeba ani zpomalit pohyb kvůli nabíjení M1Gara...erhm, myslel jsem pirátské křesadlové předovky. V Gothic/Risen bylo přítomno alespoň zpomalení pohybu při natahování tětivy.

      Dá se v Gothicu/Risenu porazit v boji zblízka pět lidských soupeřů zaráz hned na začátku hry? Nedá, protože nejdou jeden po druhém a naopak hezky tlačí hráče do kouta. V Risen 2 to jde, protože A.I. postává okolo a boj je spíš duel 1 vs 1, vrcholem aktvity okolních A.I. je sem tam zaútočit hráči do boku nebo do zad.

      Dá se v gothicu/risenu ubít soupeř způsobem "přiběhnout blízko, kašlat na kryt kašlat na strategii kašlat na vše, začít mlátit a v průběhu bití soupeře se doléčovat"? Nedá, protože aby se hráč vyléčil, musí přestat útočit. V Risen 2 se jedná o celkem dobrou strategii jak porazit nejednoho soupeře, který je jednoznačně silnější než hráč.

      Takže sám za sebe hodnotím velmi negativně. Piranha Bytes se s Risenem 2 pokouší posadit na poli mainstreamu. To není vůbec špatný krok, na druhou stranu nebudu tvrdit jak má hra "ducha předchozích PB her". Nemá. Risen 2 je standardní soudobý produkt určený co nejširšímu okruhu hráčů, a podle toho vypadají mechaniky a celkové ladění hry.
  • môžu si tam pridať aj zlaté prasa ..aj tak ma to čím dalej tým menej láka si to čo i len demo zahrať nie to ešte kúpiť... *5*
  • BoB.2
    Ach ta páska ta páska mě fakt vadí.
    • víš proč tu pásku vůbec má ?? .. kdybys byl risen 1 aspoň hrál, tak bys t možná věděl !
      • BoB.2
        Hral jsem všechny dily Gothic,Risen,Arcania jednička je podle mě zatim nepřekonaná a opravdu si nepamatuju každej detail.
      • Mohl bys mi říct proč? Já jsem sice Risen 1 hrál ale nedohrál. Protože zkrátka se starým Gothic 1,2,3 to nemá moc společného.
        • Protože pod tou pásku nosí okulár který sebral Mendezovi aby mohl vidět titány.
    • Nastesti ve hre se budes vetsinou koukat na ehm prd3l hrdiny a ne na jeho oblicej.
      Btw jestli predobjednat,to fakt nevim....
  • a zase na to doplati platici :P stahnou si to a DLC ktery je jen k predobjednavce do crackli verze a je to :P (myslim na PC) takze zase pirati se budou mit lepe
  • owny
    Já bych byl teda radši, kdyby se vy*rali na nějaká DLC, zvlášť takové, které je zřejmě jen k předobjednávce, to když si koupím v zahraničí nebo koupím v čr po vydání, tak mám smůlu? Čím to je, že po každé zprávě o Risen 2 se na něj těším míň a míň, vlastně už vůbec...
    • Presne, tak jak jsem byl z R1 unesen svou tvrdou nelevelovanou hratelnosti a skutecne duchem PB tak tahle hra uz z in-game videii je proste mainstrem a konzole z toho smrdi na sto honu, staci se podivat na ty trapny souboje, bohuzel. Tuhle vec minu.
  • Ostrov Pokladů Roberta Louise Stevensona jsem jako malej miloval... Hlavně ten film z roku 1990. Ale tak nějak se bojím, že Risen 2 to nezachraní *9*
  • "Hra vyjde 27. dubna na PC, na konzole o měsíc později. PC verze bude mít české titulky."

    Konečně se karta obrátila, tady máte konzolisti!
    • BoB.2
      Takhle to bylo vždycky teda co se tyče té češtiny.
    • owny
      A co na tom záleží? Ta hra vyjde "zkonzolovaná" už na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit