Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    Parádní arkádovka!
    • Ahoj hráči.Nevím si rady na 4 posledním levelu limbo na PS3,kdy jsou 2 velké kvádry a 2 vypínače na magnety.nevím si rady a můžete mi prosím pomoct jak dál.Vypínač mohu zapnout a tím se kvádry zvednou a pak mohu zapnout ještě jeden a tím končím,nevím již 4 dny co dál
      Děkuji za radu,nejraději na email abdop@centrum.cz
      Roman
  • jessus! ano.
  • Hanzales
    Jedna z mala her, kterou na PC (ci PS3) vyhlizim jako vychod slunce. Tesim se na to jako rybicky na krmeni, ktere 2 dny nejedly :D
    • Nebo jako pes na konzervu, který 3 (!) dny nejedl! Nebo jako tuleň na rybu, který 10 (!) dní nejedl!! Nebo jako kovařík locikový na kořen celeru, který nejedl 10 hodin!!!

      no jáj...
      • 13_11
        Kovařík locikový mě sundal ze židle. Nedej se, Boubene, jsi vtipnej.
      • vazne prinosn komentar *1*
  • Je to velká škoda, tento titul bych si chtěl koupit a zahrát, ale jestli to bude vyžadovat steam a to bude zároveň jediné místo, kde se to bude dát koupit, tak od toho dávám ruce pryč.
    • Vazne nechapu,co tolika lidem na tom steamu tak vadi?Je to kazdeho vec a nemam potrebu nekoho presvedcovat o opaku,ale presto by mezajimalo,co je na nem tak strasneho.Ja ho pouzivam od jeho zcatku,tedy s prichodem cs 1.6 a nemuzu si stezovat teda...
      • no pro zacatek se uz tyden snazim neuspesne stahnout demo Homefront .. to by se mi, byt to k stazeni na nekolika serverech nestalo .. dale potreba byt pripojeny k internetu (ano vim, ze net je dnes vsude, ale zas tak uplne vsude neni), nutnost mit spustenou dalsi aplikaci + cekani nez se naloguje a spusti, taky cekani na stazeni 10GB hry kdyz mam zrovna 30 minut cas a chut na konkretni hru ale nemam ji naistalovanou neni to prave orechove ... ale beru, ze clovek nemusi resit jestli maji hru zrovna skladem na kramu .. nicmene bych to bral ve stylu zaplat a stahni image, vypni steam a hrej ..
        • Steam ti umoznuje si hry zalolohovat na dvd,takze kdyz dostanes chut si neco behem 30 minut nainstalovat tak to neni problem,hru nainstalujes z dvd a steeam ti akorat dostahuje pripadne updaty.S problemem se stahovanim sem se zatim teda nesetkal,ale jelikoz ted bezi ta slevova akce tak muzou byt servery obcas trochu pretizene.V nastaveni si muzes zvolit jiny server,tak bych jeste zkusil to.
          Spusteni steamu mi zabere radove par sekund,coz me teda problem nedela.
          Jinak steam ma i offline mod.Ale chapu,ze nekomu ten program muze vadit ze ho musi mit spusteny.
          Na druhou stranu se na to podivej tak,ze steam plni funkci DRM,timpadem odpada nutnost dalsich otravnych DRM(az na par her,u kterych si to vydavatele porad ne a ne uvedomit).
          Navic dneska i spousta krabicovek te nuti byt online,takze si zas tak moc nevyberes.
          A ja osobne sem radsi za steam jako drm,nez starforce a podobne nechutnosti.
          Ale tak,kazdy to vidi jinak no...
          • s tim zalohovanim jsem to nevedel .. dik .. u toho Homefrontu jsem zkusil snad 10 serveru tak nevim .. jinak to jsou veci ktere vadi na steame mne .. nikomu je nevnucuji .. netvrdim, ze by meli vadit nekomu jinemu .. za meho herniho "mladi/vrcholu" bych zrejme resil uplne jine veci .. to steam ale jeste neexistoval ..
        • Co se týče stahování, to bude problém asi u tvého internetu, s tím sem já ani spousta lidí co mám na steamu ve friendech nesetkal.
          Připojení potřebuješ jen pokud chceš hrát online a nebo něco stáhnout jinak se dá hrát v offline módu.
          Co se týká toho mít spuštěnou další aplikaci může být problém, pokud máš nějaký né moc výkonný pc.
          Pokud máš 30 minut čas a chceš si zahrát něco co má 10GB, tak i s dvd bys to nějakou tu chvíli instaloval :D
          Jinak nemůžeš se divit, že musíš každou hru stahovat na tomhle byl Steam založen.

          I když chápu, že sposta lidí Steam zrovna nemusí, tak zrona ty tvé důvody co jsi tady uvedl, jsou dost na ...
          • - me pripojeni je v poradku .. jine hry jdou, HF nejede ..
            - pochybuji, ze ma nekdo doma na hrani PC kde by dalsi spustenou aplikaci resil z vykonovych duvodu ..
            - schvalne jsem nainstaloval Black Ops .. cca 8,4GB .. cas 6 minut 7 sekund .. porad zbyva dosta casu na odehrani pomerne velke casti hry, nebo nekolika matchu v MP ..

            ucho: oka .. jsem jeden z dalsich milionu kteri originalni hry opatrujou crackem ..
        • ucho
          většinu her jde hrát i bez internetu, offline...
          a chtěl bych tě vidět, kdybys dostal chuť zahrát si nějakou hru s tím, že máš 30 minut, jak bys ji zvládl tak rychle nainstalovat, nedejbože někde sehnat v obchodě placku :)
          a většinu času steam jede v poho, i teď v summer sale (samozřejmě ne v osudovou hodinu oznámení dalších slev :) )
          • nutnost byt na internetu kdyz chces hru naistalovat .. situace ze mam chut na 30 minut si neco zahrat a musim to instalovat je uplne bezna (samozrejme jen s hrami ktere jiz mam koupene ... do kramu kuli tomu nepobezim ..) .. i presto steam pouzivam kdyz neni na vyber a na dema ..
            • ucho
              já teda nevím, ale u drtivé většiny her, co mám z poslední doby koupené jako krabicovky, musím být na internetu taky... :)
              a u krabicovek ti nevadí nutnost být na internetu, když chceš hru spustit? dneska při prvním spuštění hry musíš být u většiny her na internetu tak jako tak... tak v čem je rozdíl, jestli to musí být při instalaci nebo při spuštění?
      • Snad az na EURO=DOLLAR prevod u spousty her,za coz muzou spise vydavatele danych her,protoze ceny valve her jsou v poradku.
        • Hanzales
          Euro=Dollar mi trosku vadi taky. Ale hry se daji koupit i jinde. Zaklinace 2 jsem treba logicky koupil v krabici, stejne tak jako DE3 za stejne prachy sezenu v krabici jako Augmented.
          Pokud je ale pak nejaka hra, na kterou jsem mel zalusk na Steamu v akci, je to otazka kliknuti mysi a je to doma. Priznam se, ze jsem jednou i z lenivosti koupil na Steamu krapet drazsi, nez v obchode, lec jsem byl lenivy si tam pro tu hru zajit :D Jinak bych musel hodne premyslet, co by mi na Steamu mohlo vadit. Snad jen kdybych hry po nejake dobe prodaval, ale ja si je rozhodne vsechny nechavam. Co se tyce rychlosti, kdyz ma clovek rychly net, trva stazeni 8GB hry zhruba stejne dlouho, jako instalace z DVD. I ted pres ty slevy staci zkusit jiny server, nebo pockat treba na 4 hodinu rano, to to jelo taky 2.5 - 3 MB/s. Navic se pak pripadne kazda hra da zalohovat na disk / dvd.
          • Tak ja osobne nemel tendenci prodavat hry ani kdyz jsem jeste kupoval krabicovky,takze spjatost hry s uctem me nevadi vubec.Ale chapu,ze nekomu to vadit muze.
            Ty ceny jsou nekdy opravdu docela mimo,ale ja az na vyjimky ty hry stejne kupuji az ve slevach,takze to vetsinou pro me problem taky neni.
            Osobne mam rad hry hezky pohromade,takze hry kupuji posledni dobou hlavne na steamu a protoze se mi vetsinou nechce platit plnou cenu,tak si pockam az je hra v akci a tak za to ani tolik neutratim.Maloktera hra me donuti si tu hru koupit v den vydani za plnou palku,posledne napriklad portal 2 mi za to opravdu stal a i presto ta cena nebyla premrstena jako u nekterych her za 60E.
  • jedna ze 3 her ktere jsem xboxu zavidel .. tak zustavaji dve ..
  • No krása. Kdyby třeba přihodili něco malilinko obsahu navíc, koupil bych Limbo na Steamu znovu;)
  • Mám to na Xbox a je to fakt paráda. Teď přemýšlím jestli podpořit autory koupí na PSN nebo na Steamu...
  • montatatana
    Parada. Tez jsem rad, ze jsem to nekoupil jeste na Xku :) Radeji to budu mit na PS3.
  • jo tak na tohle se tesim hodne,puvodne jsem to chtel koupit i na tom xboxu,ale pak jsem na to nejak zapomel a ted kdyz to vyjde na pc,tak si pockam.
    Posledni dobou me zaujme vice indie her, nez tech Ackovych...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit