Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic prekvapiveho..stihaj max klonovat predchozi klony rychle aby byly v rijnu venku..
  • "soutěžící pravidla" - nějak si to nedovedu představit, myslel jsem že ta hra je o formulích. Může mi někdo říct jak pravidla mezi sebou soutěží? :D
  • No jestli zase neupraví udělování penalizací a síťový kód, tak už je to zralé na bojkot. Od F1 2012 neopravili ani ty nejbrutálnější chyby.
  • Tak nějak nevim co byste tam chtěli novýho. Sou to F1? Jo. Sou kvalitní? Jo. Vypadaj dobře? Jo. Říděj se dobře? Jo. Podle mě neni co řešit.
    • Je to pretexturovane F1 2011 ? ano, jsou zde stejne bugy a nedostatky ? ano, pribylo neco ze slibu uz k 2012 jako napr. spectator mod (nemyslim ten vtip kdy po dojeti do cile 30s sledujete svy auto :D ), ukladani zaznamu, lepsi netcode, progress u AI - NE....
      Takze jak rikas, neni co resit :)
      • * nebo alespon moznost shlednuti replay - NE
        Bohuzel jako oddech dobry, klasicka prace Coddies.. ale napr. na ligovy ucely je to kazdej rok uplne stejne nedodelany a nepouzitelny. Je to vcelku skoda.
  • Ježisimarja Loukota, v F1 největší změna pravidel za poslední roky a tohle bude co do novinek jenom překlenovací titul. A lepší grafiku neberu jako novinku, ale v dnešní době už jako povinnost.
  • A ja už som si myslel, že vyjde iba na PC a využije tak jeho potenciál.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit