Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodávat třetinu rohlíku za cenu celého s příslibem,že někdy možná dostanu zbytek a pokud zaplatím trojnásob tak možná někdy dostanu i video jak se pekl a soundtrack z pece není něco na čem můžete postavit finanční plán na výrobu housek za 2 roky. *5*
  • "Červená karkulka přivedla tvůrce na mizinu ..."

    Jo, to ženský dělaj! *1*
  • alladjex
    Jsem teď zpětně poslouchal games play krokovacího scifi dungeonu ... StarCrawlers. Pavel Dobrovský tam rozjímal nad tím, že možná některým lidem pak nebude stát za to, hru hrát až vyjde, protože v Early Accessu je trošku sterilní a jednotvárná. Ale, když jsem nad tím přemýšlel, tak podle mě bez EA a Kickstarteru by spoustu věcí vůbec nevyšlo. Občas něco takhle nedopadne, ale podle mě každý, kdo přispívá si to riziko uvědomuje. Neúspěch nepotěší, ale zas takové drama to není. Já takhle přispěl na Miner Wars, které podle mě taky moc nedopadli, i když "vyšli". Ale při příspěvku jsem měl chuť podpořit české vývojáře, ne vždycky člověk řeší jen finální produkt a občas mi přijde, že mají lidi chuť podpořit něco, co jim přijde dobré.
    • ono hlavne kdyby neexistovaly alternativni zpusoby financovani, tak poslednich 5 let hrajeme uz jenom uvadajici serie typu assassin creed, call of duty nebo need for speed

      protoze kravataci veri, ze zavedena znacka se da a ma zdimat az do zemdleni a nic jinyho nema smysl podporovat
      • stratego
        Kravataci maji evidentne pravdu :) prodelecne tituly by nevydavali kazdy rok ;)
        • to mas jako se vsim, ze se neco prodava neznamena kvalitu, je to jen prumernej kyc, kterej staci prumernym nakupcim
      • kdyby to byl jen problem kravataku, tak ty znacky zkrachovaly hned v okamziku, kdy vysly prvni hry z kickstarteru....
  • Snad konečně někdo pochopí, že na prodeji nedodělaných her se financování postavit nedá...
  • Jack1947
    §hit happend...

    To je kouzlo kickstartru, někdy se holt povede jindy... smolík... *3*
  • kostejnesmrtelny
    Chjo, to je smutný čtení, ten jeho blog post *13*
  • no a? mají dělat kvalitní hry, který mě baví *2*
  • Kolko percent si kickstarer bere z úspešne financovaného projektu?
    • Blue.Shark
      https://www.kickstarter.com/help/fees
      • dík, tak to je celkom slušné, sa nedivím, že tak prosperujú
  • Qsimil
    A Funcom je na prodej http://www.vg247.com/2015/08/11/age-of-conan-secret-world-dev-funcom-up-for-sale/
    • anarchy online.. bych brečel jak to byla kvalitní MMORPG než přišly sr.. typu WoWko..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit