Přejít na výpis diskuzí

Červencový update pro Hitmana 2 potěší snipery i dobrodruhy

4.7.2019 16:54
Šárka Tmějová 6 příspěvků

IO Interactive si na dodatečném obsahu pro Hitmana 2 dává záležet a zároveň ho sype jako na běžícím páse. Červencovým leitmotivem má být „hudba džungle“, v rámci season passu se ale na konci měsíce vydáte třeba i na chladnou Sibiř. Jaké nové výzvy na plešatého Agenta 47 čekají tentokrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  SNipování by určitě Hitmanu prospělo více než ten blbý multiplejr mod.

 • Tady tenhle produkční systém mě odrazuje od toho se Hitmana 2ky byť jen dotknout. Není to onlinovka do které se denně zaloguju, abych to chtěl mít dva roky nainstalovaný na kompu a čekat až jednou za 3 měsíce vyjde další kousek. Mám na singlu rád když se do něj člověk pěkně zažere a stráví s tím třeba nějakej týden a těší se na to, a taky je v tom pak třeba docela dobrej. Ale pořád do toho "vstupovat" znovu a znovu se mi fakt nechce.

  • Počkej. Však dohrát to můžeš komplet už teď. A mít ot nainstalovaný dva roky tě nikdo nenutí ne?

   To že má nějaká hra podporu zdarma dlouhodobě po vydání, je jakože mínus? Když by se na ni vybodli, tak by jsi si to zahrál?

  • Ja to mam podobne s Tomb Rider alebo seriou AC. Obe hry som presiel v den vydania a aj keby tie DLC davali zadarmo, tak ma to nepresvedci o tom aby som to stale raz za niekolko mesiacov zapol.

 • Pokracovanie Hitman -long play bude ? Uz je to viac ako rok... ☹

  • Taky čekám. Naposledy tuším slibovali před E3.. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit