Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj bože, taková propaganda ... *7* Jak za komoušů.
  • Tak mě se to taky týká přispěl jsem asi 3 stovkami takže žiju užitečnej nesobeckej život. *1*
    Jo a pro neználky, tato částka byla vybrána za dobu jednoho týdne maximálně pak přišel Hack a PSN nešlo až do ted! *5*
    • da se jeste neco poslat a kde?vubec jsem si nevsiml ze tam neco takovyho je.ten zbytek na ucte co mam,klidne poslu
  • ja osobne som siel radsej darovat krv (uplny OT) *3* *4*
  • to si kuř, že týká:) poslal sem jim 630kč *5* *3*
  • Sony si lepší reputaci?..
    • Tohl prece neni zalezitost Sony, ale uzivatelu PSN. Sony sama investovala daleko vic a nikde se tim nechlubi. A jestli nekdo dekuje uzivatelum PSN za pomoc, tak to prece musi pustit dal, prece to podekovani nestopi, to by nebylo eticke, ti uzivatele co dar dali jsou radi, ze jejich pomoc nekdo oceni.
  • Amylee.Anderson
    Je dobře, že to jde Japonsku, protože u toho věřim, že se to opravdu použije na jejich pomoc, narozdíl od takový Afriky.
  • jasne pokrytectvi a marketing
  • Já jsem jim tam poslal zbytek peněz, co jsme na psn měl. cca 90,- takže dle aktuálního kurzu něco málo přes 5 doláčů *4*
  • Mám takové tušení, že ve výhradně českém Pomozte dětem se vybere ještě o chloupek víc. Takže finanční částka moc dobrého nevypovídá.
    • ales.smutny
      Ale musíme brát v úvahu jak dlouho běží Pomozte dětem... a jak dlouho běžela (ehm ehm) PSN než byla spadnuta...:)

      Jinak ale myslím, že každá libra je dobrá. A PSN není zrovna typické prostředí pro vybírání charitativních příspěvků.
  • rage
    nechcu být rýpavý, samozřejmě každá pomoc taky pomoc. Ale když vybranou částku vrátím zpět na dolary ( cca 800.000$) tak už to taková závratná částka není. Na síť která ma 76 miliónů uživatelů... to je každý stý za předpokladu, že každý poslal 1$
    • a jak víš, že je to uživatelů... Co sem tak četl na fórech k Welcome back balíčku, tak někteří měli aj tři účty, takže bych tak nevykřikoval. Naopak je to pěkná suma, jak je tu psané. (:
    • trolo
      come back to earth. utopia zeby kazdy mal prispiet hoc len 1 dolar. to proste nejde. tak ako nejde zeby sa kazdy clovek na zemi mal ako v raji...
    • som zvedavy kolko si prispel ty, ze takto kritizujes niekoho snahu, urcite si tam dal minimalne 10€ ze ty trtko
      • Ja jsem par stovkama prispel a tak si tedy dovolim zhodnotit, ze to opravdu neni moc. I kdyz to cislo o poctu uzivatelu mi prijde trochu prehnane, to je spis pocet vsech existujicich uctu. Aktivnich PSN uzivatelu schopnych na nem i platit odhaduju zhruba na 10 000 000 lidi. Ale i tak bych ocekaval, ze se vybere alespon dolar na uzivatele. Lide asi radsi investuji mnohonasobne vic do sve zabavy a na pomoc bliznimu jim holt nezbyde ani ten dolar. Takovy sobecky a individualisticky uz je ten nas svet. No. A neni to kritika snahy, ale jeji nedostatek.
        • Když někdo ze svého nedá peníze cizímu člověku na to aby mu pomohl, tak je to sobecké? Pěkný, mně spíš přijde sobecký názor, že když někdo někoho požádá o pomoc např. takovou sbírkou tak jako by samo vytvoření sbírky měl být závazek že prostě musíš přispět jinak jsi zlý, proč by vůbec někdo ale měl ze svého někomu přispět? A když někdo nepřispěje, tak je hned sobecký? Co je to s prominutím za pitomé názory? Pokud to myslíš vážně, tak by si správně měl každému potřebnému kdo tě požádá dát část ze svého majektu, pokud odmítneš, jsi sobec z čehož mi vyplývá, že na 100% jsi teda taky sobec co si stěžuje na sobectví dnešního světa. Nebo jsem se zmýlil,i když 100% moc prostoru na omyl nedává, a jsi nemajetný filantrop, co píše asi z kavárny, pak přijmi mou omluvu.
          • Cajk
            To jsou spíš takový ty hospodský kecy co se vedou od PC, lidi co skutečně pomáhaj běhaj tam venku v postiženejch oblastech a vopravdu je za nima něco vidět. To že někam pošleš pár stovek který si stejně rozdělej místní bossové/generálové a "Nezisková organize" nic neznamená - pomoc potřebným vypadá úplně jinak. Vyraz do dětský nemocnice, uklízej po povodních, utišuj smrtelně nemocný, dělej cokoliv ale hlavně nekecej jakej seš filantrop z rodičovskýho počítače..
            • Jerry - to buď rád, dřív se odchod do nebe platil mnohem dráž *3*
            • jj, tak nějak. Tohle posílání peněz je spíš forma toho jak se cítit lépe, neříkám, že to platí vždy, ale asi to tak bude, prostě pošleš nějaký ty drobný a cítíš se dobře jak si někomu pomohl atd. Je mi k smíchu jak si tihle "dobrodějové" masírují ega jací jsou lidumilové a ten co nic neposílá je za vyvrhela a sobce protože nic nikomu neposílá. Já dřív taky naposílal nějaký ty koruny, např. povodně, jednu dobu jsem i dokonce koketoval s myšlenkou adoptovat africký děti (to udělat tak bych si musel hnáty zpřelámat), ale když o tom začneš přemýšlet, tak to člověka rychle přejde, začít přemýšlet kam to posíláš, proč to posíláš, jak vznikl ten problém, vyřeší tvůj dar podstatu problému, komu to posíláš, jakou máš kontrolu nad tím co si poslal, dorazilo to k cíly a proč to vlastně máš vůbec posílat? Takže pokud někdo chce pomáhat, může udělat to co píšeš ty, ale poslat peníze a neposílající obvinit ze sobectví, absurdní.
            • Jsem pilně studující zdravoťák a ještě sem přispěl 40,- co mi tam zbyly, do hajzlu já pujdu tak moc do nebe *1* *1*
        • Cajk
          Teď jsi mě skoro rozplakal.
      • souhlas
    • Morderon
      taky si uvědom jak na tom teď sony vůbec je, za poslední měsíc museli zaplatit obrovský částky peněz jen pro to že pár hackerů nemělo co dělat, jo sice vím že si to měli líp hlídat ale na druhou zneužít se dá hodně věcí a hacknout ještě víc
      • co to má co se sony dělat? proště na psn je to samý lakomec :-)
    • No tak pořád lepší než nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit