Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Tiež sa na VR strašne moc teším ale počkám si ešte tak 2 generácie. Už tento upgrade vyzerá ale o dosť lepšie ako 1st gen.
  • Co rikate na tohle? FOV 200°
    https://www.pimaxvr.com/en/8k/#page6
    ---
    akorat se jim verze 5, ted na CES nejak rozbila
    jeste pred dvema mesici to vypadalo nadejne
    https://www.youtube.com/watch?v=93Fd8atublU
    • risa2000
      Beknul jsem 5K s tím, že borci sice vypadali jakou zoufalci, kteří netuší co dělají, ale nic lepšího na trhu stejně nebylo, takže jsem to risknul. Teď po CESu to vypadá, že borci jsou skutečně zoufalci, kteří netuší co dělají, ale zato Vive Pro vypadá nadějně, takže nejspíš koupím Vive dříve, než vůbec nějaký Pimax vyjde.
    • No 2*3840x2160, to uz chce poriadny graficky vykon.
  • houmrhoumr
    super tesim se dost
    • napadlo vás vube cnekoho jak strasne moc je to skodlivý?...... asi ne co...
      • Napiš prosím konkretně v čem je to škodlivé? Ideálně přilož link s klinickou studií na podobné téma...
        Bavíme se o škodlivosti pro oči? Nebo pro duševní zdraví? Tvůj výkřik je poměrně fádní, takže pokud se chceš povišovat nad ostatní, tak to něcím podlož, nebo buď aspoň konkrétní...

        Jako někdo kdo se o VR zajímá už od samého počátku. Zatím jako nevětší rizika vidím, možný úraz během zbrklého hraní. nebo srdeční zástavu během hraní hororové hry. Pokud člověk nemá zdravé srdce (pak by ovšem neměl zkoušet horory ve VR)

        Takže dodáš k tomu i něco skutečně hodnotného? ".... asi ne co..."
        • Ked som si kupoval GearVR, prva vec co som si zistil bola, aky to ma dopad na zrak. Ziadne poskodenie ale udajne nehrozi. https://www.aao.org/eye-health/tips-prevention/are-virtual-reality-headsets-safe-eyes
        • Inquisitor
          To se nedávno stalo, když rusák pobíhal v helmě po místnosti a padl hlavou na skleněný stolek. Bohužel to nepřežil.
          • To je ale ovšem hloupost uživatele za to VR nemůže.
            • Inquisitor
              Samozřejmě.
      • A co navrhuješ? Jíst víc mrkve? *1*
      • x_ander
        a čímpak?
  • to fff: HTC už bezdrát má a je to od nerozeznání od drátu. Žádné lagy, nebo glitche, kterými by netrpělo i drátové připojení. Mám to vyzkoušené.
  • Celkem zajimavy, ze treba oculus, aspon co vim, zvysovani rozliseni v blizky budoucnosti neplanuje. Musim nekdy vyzkouset, jestli poznam ten rozdil mezi 615 a 448 ppi...
  • No jsem zvědavý, jak to bude fungovat. Momentálně musí být připojený 2 kabely do grafiky, aby to stíhalo posílat všechna data a oni to chtějí udělat bezdrátově. Ale co... jestli to bude fungovat, tak to bude jen dobře.
    • SalemCZ
      tak Valve má Steam Link, který posílá jeden obraz a k tomu snad potřebuješ i internet, tohle bez internetu by mohlo být ještě výkonnější.
      • walltar
        Nemyslím, že steam link potřebuje internet... jen PC a Link musí být na stejné síti.

        Ale musím to zkusit... On spíš možná steam bude potřebovat internet... ale ten má taky snad nějaký offline režim.

        Jinak steam link jede přes Wifi celkem bez problémů. Nedávno se mě podařilo ze základní desky vytrhnout lan (hrozně dobrej nápad si natáhnout přes celej byt kabel a v noci o něj zakopnout) a tak mám server připojený přes USB wifi kartu a steam link přímo do routeru, který je vedle TV a jede to všechno v pohodě.

        Ale na druhou stranu je to 2K... tohle má trošku větší rozlišení a zároveň větší FPS.
        • trosku myslis cca 3.5x pri stejnejm frame rate? kdyz ho zvednes tak se to taky jeste nejakou hezkou konstantou vynasobi. takze treba 4-6x dle scen.. no jesti ti to prijde jako trosku :D
        • SalemCZ
          mě teda když jsem měl pomalí net tak mi to nešlo, tak možná že byl problém v síti a ne v netu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit