Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela mam chuť na nějakou plošinovku, ale tohle se mě vůbec nelíbí. Moje představa je 2d ručně kreslená grafika něco ve stylu prehistorika a nemusela by to být až tak pěkná hra, stačilo by originalní soubojový systém apod. nějakej tahák
    • http://www.youtube.com/watch?v=UngU1Q9l9AI

      Třeba?
      • jo proč ne *1* já se těšim Oddworld: New ‘n’ Tasty
        • Já ani ne, ač si to asi koupim. Nějak to na mě nepůsobí...
  • Bože chlapci akí ste trápny, dáte sa 4 dokopy založite firmu a už je jeden CEO a druhý CTO.
    • Ano, su trapny. Totiz zalozili firmu, makaju pravdepodobne za par susiek 24/7 a snazia sa nieco dokazat, vytvorit hodnoty, v buducnosti mozna pracovne mieste pre inych. To je tak trapne! Na druhu stranu je tak super cool urazat niekoho co sa snazi nieco dokazat ze? Ja im fandim! Hral som hru a je super.
    • KIMCID
      něco jako když se trhlo SK?
    • I ta kapmaň je naprosto trapná, jednotlivé příspěvky ve formě p2w a první update je vycuc komentářů o tom jak je hra úžasná...
      • Nejvíc mě baví tohle mlácení slámy. Víte co? Já jim fandim. Docela mě zaráží, co vám na tom přijde tak trapné? Ale nejspíš máte vlastní prosperující firmu, která ma velký obrat, pár spokojených zaměstnanců a tak víte všechno lépe. Tohle nablblé čecháčství a závist mě fakt dokáže vytočit.
  • kez by vsichni cesky vyvojari meli koule jako dan vavara a delali revolucni sandbox mmo strilecku. kdo je v dnesni dobe zvjedavej na nejaky plosinove hry?
    • Kdyby ano, tak český vývoj půjde hodně rychle do kytek :)
  • Tak vidite, já to hrál a ani jsem nevěděl, že je to česká hra:)
  • Mart9
    Lidi, raději podpořte Kingdom Come.
    • celoush
      Lidi, raději podpořte obojí *3*
      • Kdyz mne se tahle hra moc nelibi :(
    • Veskoslav
      Každý ať si podpoří, co chce....
      • Mart9
        Vždyť jo. Řekl jsem jen svůj skromný názor, že by lidé měli raději podpořit skvost Dana Vávry. Ale pistoli u hlavy jsem jim nedržel.
        • Skvost? pan Vavra projel co mohl, co nasliboval neudelal a vymlouva se, jak jeho dokonalou hru nikdo nechce. Vsuchni jsou dle nej hlupaci.
          Presto jim drzim palce a malou castku jsem jim take poslal. Nicmene Vam doporucuji s recma o skvostech jeste pockat, sance ze to bude dobre neni velka ani pres Vas optimismus :)
          • Mart9
            Napsal jsem skvost? Pardon, chtěl jsem napsat umělecké dílo.
  • "Mingle Games to inspirovalo k tvorbě rozšířené verze i pro Steam, na kterou nyní vybírají finance přes Kickstarter, přičemž s boží vůli se hra časem dostane i k hráčům s PC."

    Tato veta nedava moc smysl, prosim opravit. Dekuji
    • ucho
      tak on je už nesmysl to dělat něco pro Steam. Steam je distribuční kanál. tady je prostě skutečná informace dost zašifrovaná :)
      jinak ta kampaň je dost nesmyslně postavená, tím, že ten Steam podmiňují výběrem 20k...
      • Tak oni jsou ještě na Grennlightu.

        http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=219174467
        • ucho
          to je sice hezké, ale nemění to nic na tom, že je nesmysl si dávat steam verzi jako další milník...
    • Loukota...
    • houmrhoumr
      me jo docela
      • tak urcite... zamer se vycist da, ale je to hodne divne naskladany k sobe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit