Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 19,4,2014 kdikoliv zahraju xcom najdeš mně na icq 550633442
  • Žádné nové info se dlouho neobjevilo, jestlipak už to není u ledu...
    Jednička s češtinou od Tomíka byla moc fajn, dala bych si nášup.
  • Jen by mě zajímalo kdy už to konečně vejde jedničku hraji už aspoň po 10 protože mě fakt baví ale už by to chtělo změnu něco nového tak snad už se brzo dočkám
  • víte co by mne zajímalo ? když tu q9vyvíjí ČESKÉ STUDIO !!! ,tak zda ta hra bude v češtině
  • Ufo mam rád ale jako sorry tahleta grafika je hodně špatná to mne fakt neláká to radší nahodim DOS
  • Já jsem hrál až Gold verzi a mně se hra moc líbila, mimochodem jsem i Gold verzi přeložil, ale jak jsem koukal na různá fóra o hře, tak někteří hráči o této češtině ani neví. Ale, kdo hledal, ten našel. *1*
    • A mohl bys sem hodit odkaz :) , to se nedá najít. Taky by mě zajímalo, jestli ta česká verze hry, co se prodává je taky GOLD.
      • http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=ufo_extraterrestrials_ge
        • funguje to perfektně, už jsem ani nedoufal. Dobrá práce, díky.
    • Taky jsem to netušil *8*
  • Mně se jednička moc líbila a s modifikacemi šlapala Xcomu na paty. Ale ještě měla co dohánět. Teď už se to bude hrát na Zemi, takže se moc těším, až za Evropskou Unii ochráním celou planetu. :)
  • můžete mě kamenovat jak chcete, ale já si před 4-mi měsíci přepařil znova X-Com:Apocalypse - k mé úplné spokojenosti :)

    a kdyby někdo přetexturoval (resp. koukatelně obnovil pro nové OS) Terror from the Deep tak ho sjedu také :)
    • Já si sjíždím X-COM: TftD v průměru pravidelně dvakrát do roka :) Je to můj nejoblíbenější díl, mám kvůli němu (a jiným starým peckám) i starý notebook s DOSem :)
      Mimochodem ve zde zmiňované dvojce UFO: ET mají být i námořní jednotky a moder který dělal Bman mod, díky němuž to bylo docela slušně hratelné, prý na dvojce spolupracuje od začátku, tak jsem zvědav co z toho nakonec vyleze.
  • Proč mají některé ženy mužská jména? *15* Jinak pokud se poučili z chyb z jedničky, tak by to nemuselo být vůbec špatné.
  • Jednička byla možná nejlepší remake původního UFO, ale stále to bylo fiasko. A tohle mi připadá jako Fiasko2. Žijeme v roce 2011, předělat trochu příběh, 16 let starou grafiku posunout o 5 let dopředu a zbytek nechat jak byl, resp. osekat a pozměnit trochu herní principy... to je podle mě krok vedle.
    • skaven123
      lebo dnesne AAA tituly maju totalne genialne pribehy, pravda, zachran svet, a zachran svet...a zachran svet :)
    • Nevim kam smeruje tenhle titul. Prestoze jsem vasnivym hracem prvniho dilu o tomto pokracovani slysim poprve. Ale co se tyce hracu tak mam pocit ze sami nekdy nevedi co chteji. Remake nebo neco noveho? Ufo her s ''necim novym'' si muzes uzit dost(jak se jmenuje ta cela serie UFO her od Altaru?). Ja bych bral klidne 100% remake s alespon trochu solidnejsi grafikou a interface. A prvni dil mi to vicemene prinesl. Na druhy se velmi tesim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit