Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Juhů, a já se bál, že hra bude vypadat hrozně. Dle mého super pokrok, snad to bude vypadat alespoň takhle. To poslední video co jsem od nich viděl mi vehnalo málem až facepalm do tváře :)
  • Na stránkách je banner Unity, jaká byla motivace dělat navíc vlastní level editor?
    • Jelikož ne všichni v týmu umí v Unity dobře a tak programátor než aby mě to učili, raděj mi vytvořil editor na míru, abych mohl do hry vytvářet obsah bez toho, abych ho otravoval :D
  • Pridajte plnu podporu VR a bude to hit medzi vlastnikmi VR. Momentalne by to nemalo konkurenciu. Na VR su len kratke mini RPG a nic dlhsieho. Caka sa na Fallout ale ten mozno pride az na konci roku.
    • Ahoj, jelikož nemáme souboje ve first person, není VR vhodná pro tuto hru ;)
      • solomon.short
        delate pokroky vazeni. coz me jako backera tesi :)
  • Tesim se
  • az bude video v game enginu tak pak bych teprve hodnotil grafiku
  • Paulcz
    Tohle už vypadá lépe než svítící hlavy a radioaktivní mlha, kterou prezentovali dříve :)
  • Konečně zas něco vydali. Sleduju to už dlouho. Hodně se to protahuje :/ I když chápu, že indie vývoj může být peklo, stejně mě štve že jim to trvá tak dlouho... Držím palce ať se beta povede. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit