Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to skvěle, hratelnost podle herních ukázek taky výborná. Oceňuju jak historické zasazení tak i odvahu vývojářů pustit se do mimo žánrové mantinely. Byla tu někdy taktická hra s RPG prvky včetně rozhovorů, propracovanou správou mobilní základny a zajímavým příběhem?

    Akorát mě trochu mrzí, že je to tak titěrné. Zkusím demo, ale asi to na Steam Decku moc hratelné nebude. Hraní Legiovlaku ve vlaku by bylo stylové, ale asi holt jen u velkého monitoru.

  • jurb83

    Vyzera to luxusne, skoda len (pre mna) ze to nie je tahove, ale co uz so mnou, debilom :D

  • Nezbývá než přát počinu úspěch. Jsem moc zvědavý a pokud to bude jen trochu dobré, tak kupuji. 

    • Hraju demo, a okamzite si to naslo cestu na seznam prani. Myslim ze letos budou hezke Vanoce.

  • Stephano

    Pamatuji si, kdy autoři teprve sbírali informace. Pro mně to bude víc než herní zážitek. Mého pradědečka zajali Rudí Rusové a on pak byl velmi dlouho v gulagu. Přes celý svět se nakonec dostal se štěstím domů. Sice jsem ho nezažil, ale podle slov táty to byl velmi hodný a poctivý člověk.


    O zážitku nikdy nemluvil. Jediné o čem se zmínil, že ho a jeho kamarády pořád krmili rýží, od té doby ji nemohl ani cítit.


    Gameplay, grafika i dabing vypadají velmi dobře. Kupuji okamžitě v den vydání. :) A přeji autorům úspěch i mimo naše hranice.

  • Sr_Lobo

    Je to epesní, výborný český dabing a hustá atmosféra.
    Herně se zdá jako mix Frostpunk, Dawn Of War2 a Commandos.
    Nemůžu se dočkat na release a doporučuju ozkoušet Demo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit