Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně začínají vycházet hry podle mého gusta! *14*
  • Musím říct, ač je to podobné NMsS, který mě až tak nezaujal, tohle se mi docela líbí. Právě ten prvek přežití a možnost stavět, opravovat a připravovat se na odchod. Vypadá to zajímavě. Jsem zvědav jak se to vivine dál a rád vyzkouším.
  • Jack1947
    Minecraft, space engineers dejme tomu ale jako No mans sky? hmm to neví ani jeho tvůrce jak přesně to s jeho osudem a kam se bude ubírat ... aby se nezakuckali...
  • Co porad mate s tim cechackovstvim a vykradackama??? Ja nevim jak vy, ale ja myslim, ze cim vic her na trhu, tim vetsi vyber pro nas hrace. Podivam se na gameplay, libi - kupuju, nelibi - necham bejt. Na jakoukoli hru se muze chytnout nekdo, koho to vezme na cely hodiny. Pryc jsou doby, kdy vsichni rikali, ze Duke Nukem 3D je bomba... a to vlastne jen z duvodu , ze byla jedina na trhu. Ted muzete vybirat.
    Potom nechapu tyhle vylevy, co tady nekteri negativni jedinci maji.
    Ja se naopak na tuhle dobre vypadajici hru tesim a drzim palce, aby to dotahli alespon do hratelne podoby. Navic, kdyz za tim stoji ceske studio. *3*
    • 1, na ty negativni lidi uplatnuji prislovi " podle sebe, soudim tebe" a pak aspon vim co jsou tito lide zac :)

      2, s tim dukem mas pravdu, v dnesni dobe bych uvedl jako priklad klidne planetside 2. neni to NEJ hra, ale je unikatni a proto ji promijim ruzne chyby a i to, ze je PVP only a cenim si ji hodne vysoko. presto cekam s neptrpelivosti az ji zacne nejaka jina hra delat konkurenci.

      3, protoze to jsou "nasi" kluci, tak jim drzim palce.
      inspirace jinde neni pro mne zadny problem, dulezite je jak moc bude hra zabavna.
      A jak se jim to povede ma smysl hodnotit az hra bude.
    • mikezz
      Výber z veľkého množstva hier je riadne fantómový, keď chceš niečo špecifické (a menej farbičkové). Argumentoval by som tým, že hra ako Stalker je vpodstate jediná na trhu. Alebo Half Life 2. Prítomnosť atmosféry východného bloku je pre nás, alebo určite pre mňa, jedna z najpríťažlivejších. A v hrách je jej ako šafránu. Ale ak ti ide čisto o gameplay tak to máme potom rozdielne nároky od hier.
      • Samozrejme nejde jen o Gameplay. To je jen pomocnik pri posouzeni toho, jestli by me to mohlo bavit. *3*
  • Her podobného typu je sice ohlášeno hodně, ale moc jich ještě nevyšlo, je to samej early-access *3* . A za mě do to vypadá chytlavě, navíc je to české studio, takže to si snad podporu zaslouží.
    • a tohle už vyšlo ?
  • Tech survival-explorer-sandbox-nevim_co her uz je nejak moc a jelikoz jsou to obri zrouti casu, tak to proste ani nemuze najit tolik hracu na tak narvanem trhu ...lepsi nejaky original kratsi dilko, ktere necim prekvapi
  • Hmm..to si zas někdo stavi vzdusne zamky. Bude to plno let ve stadiu beta/early acces..a to bude tak všechno...
  • A když česká hra tak snad to bude i česky?
    • Myslis jako, ze tech 50 zoufalcu co si to tady stahne nacerno jim za to stoji?
    • zbytečně
  • Sem pri cteni titulku zadoufal ze to bude nejaky nastupce Project Nomads. Nevadi, taky dobry.
  • Vakek
    Já osobně jim to přeju a jsem zvědavej jak si povedou dál :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit