Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den,
    mam dotaz zda se da Top Spin 4 hrát ve dvou na jednom X-Boxu proti sobe?
  • a kde je tomáš berdych? *10*
  • Cekal jsem teda vetsi davku realnych hracu. Bylo slibeno, ze tam bude plno novych tvari a pritom jsou to v drtive vetsine teniste veterani, kteri uz nehrajou. Chapu, jsou to legendy, ale ja bych si preci jen radeji zahral za aktivni hrace, ne za Lendla.
  • a ty jseš kdo? ja hral tenis soutezne 10 let a na diakritiku ti seru
    • Luigiho kamarád Mario, tennis hraju závodně a přesto nemám potřebu navážet se do druhých... *12*
      • ja se prece do nikoho nenavazim, jenom rikam ze je divny hrat tyhle hry.
  • tohle nechápu proč hrát tenis proboha na pc když si muzu zajit ven na kurt a hrat doopravdy proboha. *8* *11* *12*
    • Jo jasně. Včera jsem se bavil s Federerem a jdem si zapinkat. Teď se zrovna chystám vyjet na nějaký Masters 1000 a vyhrát to ve skutečnosti. Na počítači je to o ničem ;)
    • tak jestli tohle nechapes,tak jsi na tom hodne spatne ;)
      • jo a proč? chápu že si hraju treba na vojaky protože se mi nechce jit do valky a zemrit nebo hrat sci fi protože žijeme v roce 2011 ale hrat si na tenis to je jako volta nekomu na mobil kdo je v sousednim pokoji kdyz si tam muzu zajit, proste demence.
        • A co FIFA, NHL, NBA... To ti taky přijde na hlavu? Kamarád hraje PES jako o život a fotbal sám hraje několikrát týdně, do toho si střihne ještě závodně kuželky. Nic na hlavu na tom není, ty prostě demence. Je to hra jako jakákoliv jiná.
          • tvuj kamarat je divnej, postiženej
            • Prázdný slova hosta xyz, zkus lidem radši nadávat do očí. Mimochodem, jazyk kterým se snažíš psát má jak diakritiku, tak interpunkci.

              Dárek pro tebe, od Ježíška.
              http://www.pravidla.cz/
  • Jediné co nechápu proč když se to vyvíjí u nás a mám hráče na 6. místě žebříčku tak za Tomáše Berdycha si tam prostě nezahrajem *9*
    • Pan_Klobouk
      Sam sis odpovedel. U nas se to "jen" vyviji. Tady jsou jen pracanti. O tom, jaka bude licence, kdo se koupi a jaka hra bude, rozhoduje uplne nekdo jiny a jinde. Takze holt bez Berdycha a urcite i bez cestiny. To az se zase nekdo bude rozcilovat "proc neni ceska hra cesky". :)
  • Proc asi neni PC verze. Proto ze 1+1=2 Mafia2 PC je treti nejstahovanejsi hra na torentech na svete, alespon co jsem cetl na serioznich webech. To ale plati o PC verzich napric hernim byznysem, tak asi proto, pani downloaderi.
    A to ze nekdo resi kdo je autorem hry je taky zajimave. Ja si pockam na hru a pak az budu soudit. Pokud se nepletu tak dneska je vetsina ,,velkych her,, delana nekolika stidii a kopou outsourceru a nikdo se nepozastavuje nad tim, ze na tuctovem kasovnim trhaku jako treba COD delaji cinani a buh vi kdo jeste :-)
    • A Mafia 2 na PC určitě ovlivnila i fakt, že už Top Spin 3 nebyl na PC, že? Top Spin 4 pouze pokračuje v tom, co zkusili u minulého dílu.
    • Pan_Klobouk
      Ale ne, uz zase za vsechno muzou pirati? ;) Zkus se podivat, jak se stahuje Mafia 2 v X360 a PS3 verzich. Nebo muzes zkusit vysvetlit, proc se vsechny velke hry pro Xbox objevi na netu minimalne 14 dni pred jejich vydanim. Muzou za to taky pisickari? ;D
      Ja treba vim zase to, ze predchozi Top Spin hry mely na PC pekne podelane ovladani. Az tak, ze se skoro nedaly hrat. A treti dil se obecne vzato zrovna moc nepovedl, napric platformami. Mozna i proto si ted PS3 verze TS4 pohrava s Move a o pocitacich asi radeji ani nepremysleli. Nez dalsi trapas, vydaji to jen na konzolich... a bude klid. :)
      • Zdenda666
        Hloupym lidem tohle nevysvetlis.
  • Polovica teamu su cesi. A odvadzaju dobru pracu.
  • Lendel... Nezbyly peníze na licenci 50letého Ostraváka? :D
  • bez sharapovove a wozniacke to nebude ono *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit