Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by hlavně zajímalo, jestli je součástí tý hry taky editor tratí??
  • Jack1947
    Moc se mi nelibi tahle politika kdy se mobilni hry portuji na PC , nevidim v tom moc dobreho ( kazdopadne to nemusi vzdy to spatne, jen zbytecne).
    • kickasl
      Zbytecne to urcite neni (jestli teda odhaduju obsah vety spravne), nekdo nema mobil, na kterem by mohl hrat, a nekoho to proste na mobilu nebavi. U kvalitnich her to urcite cenu ma.
      Jestli to ma cenu u tehle hry je vec jina...
      • No prave problem vacsiny mobilnych hier je ze su designovane tak aby sa dali hrat vzdy par minut, a vacsina z nich potom nedopadne moc dobre ak pri nej chce hrac sediet dlhsie ako 15-20 minut. Dalsi problem je ze dost vela tychto portov je odflaknuta a vobec nevyuzica moznosti, ktore pc oproti mobilu ma.
        • Jack1947
          Tak tak, pokud by konverze byly tak paradni jako jejich mobilni brachove nemel bych namitek ale takhle.
    • Musim uznat, ze mas velice vzacny dar. Tvoje vety dokazou cloveku zavarit mozek. Jen tak dal. *1*
  • Super hra. Na mobilu jsem u toho strávil ve škole spoustu času. *4*
  • tonnymontana
    "Jsme hrdí že můžeme pracovat na jedné z nejlepších indie her vůbec" slusnej matros..:D opravdu jedna v nej her soucasnosti a vubec jsem nemel pocit ze koukam na ocesanou verzi Trackmanie. Doufam ze bude i collector edice aspon za 2 litry s modelem toho auta
    • Supr žes nezapomněl dopsat to slovo "indie", supr :)
  • Tak jestli tímhle trailerem někoho nalákají ke koupi..
    • Jj, trailer kde nejakej typek na to jenom nadava a nic mu nejde :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit