Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim si, ze tuhle hru dokazou ocenit bud skalni fanousci TCG/Magic obecne, popripade hlavne lidi kteri meli tu cest hrat original Chaos: Battle of Wizards ze ZX Spectra. Kdyz sme byli hodne mlady, tak sme prespavali u kamose a vedli hodiny dlouhy bitvy. Pred par lety sme dokonce objevili port na android a s klukama sme to zas smazili hodiny a hodiny v kuse a silene nas ta hra vtahla, ackoliv grafika je jen symbolicka a hra samotna je starsi nez ja.
    Uplne nahodou sem hledal nejakej dalsi port tyhle hry a dovedlo me to az sem - kupuju na steamu a du se do toho ponorit :)
    Diky za skvelou recenzi!
  • tak tohle je opravdu vyjímečně PITOMÁ hra. Úspěch seslaných kouzel závisí na procentuální pravděpodobnosti, takže pokud Vám prvních pár kouzel nevyjde, prohráli jste. Špatná, frustrující, relativně dobře vypadající hra, což může na první pohled zmást. Kromě toho to skoro nikdo nehraje, takže v mutliplayeru hrajete stále se stejnými lidmi.
  • cenzura ftw, aspoň by mě zajímalo za co....
  • Podle recenze to je velice zajímavé. Mě osobně vadí vzhled. Pohádkový vzhled.
    Jestli je ale hra dobrá a má to co se píše, tak se na to těším.

    Stejně bych rád viděl něco takového v realistické grafice. Bohužel, ta je náročná na zdroje a čas. Málo studií si to může dovolit. Tady neřeší nějaké pokročilé efekty a textury také nemusí být tak velké apod...
    • DeDy
      Tahle grafika má jednu obrovskou výhodu, přehlednost. S recenzí maximální souhlas a to jsem hrál jen demo, kde jen pouhý tutoriál je slušnou kampaní na celkem dlouhou herní dobu.
  • Hrál jsem jen demo a docela mě zaujaly tyto faktory: vysoká pravděpodobnost kompetetivních klání, těžká inspirace systému typu Magic: the gathering či podobné, svižnost systému.

    Dávám tomuhle dítku velkou budoucnost.
  • Doporučuji nejdříve demo. Mě to třeba nechytlo.
    • Kamil.Zatlouikal
      Souhlasím. Grygara je třeba brát s velkou rezervou.
      • To, že někoho tahle hra nechytla má něco společného s recenzentem? Spíš Raygi myslel, že není cílovka či je jen částečně.
      • Pouze Grygara? Né každou informaci jako takovou, jedno kdo ji poskytuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit