Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm, toto vyzerá na klasickú "pop-tart" mapu. A to sa mi nepáči.....
  • Zajímavý že tu pár lidí uslintává z MWO, ale příjde mi že vůbec neví o MWLL (Living Legends). Doufám že to bude hodně podobný. Co se týče potřeby skillu, tak to ber trochu jinak. Buď si dumbass a i s lehkym robotem naběhneš sám proti těžkýmu a čumíš jak puk že tě během chvilky rozložil a nebo ho prostě rozumně oběhneš a najdeš si něco lehčího na hraní. Takhle to v MW prostě chodí. Pak třeba po chvíly potkáš kámoše v dalším lehkym mechu a to už mění celkem situaci. Dva na jednoho už to jde. Nesmíš se ale do ničeho vrhat po hlavě.
    • MWLL som hral naposledy pred 1,5 rokom a ako vec pre fanúšika MW to po dlhej dobe bez skutočného následovníka bolo fajn, ale objektívne nič moc. MWO vyzerá podstatne vymakanejšie - čo sa týka mechaniky hry.
  • Online? Do hajzlu..
  • Pethulla
    To mi připomíná dobu, kdy jsem hrával Battletech. Ach ta nostalgie.
  • Vidlec
    Doufám, že do toho zohlední přehřívání zbraní. Na poušti efektivita chladíičů třeba 80% a v tundře 120%, jako to bylo ve statejch Mechách.
  • IWKYN
    Reactor - Online
    Weapons - Online
    All systems nominal!
    • Vidlec
      Prepare for slavage, Spector out.
      (btw. super profilovej obrázek! *3* )
  • A jeste vetsi roli bude hrat kolik do toho nacpu penez *5*
    • Trol.internetovy
      Tohle ale není World of Tanks. *3* *15*
      • To si povime az to bude hotovy
        • je to potvrzeny a slibeny ze to nebude pay2win. vse co jde poridit za realny jde poridit i za herni
          • To se mi teda ulevilo. *3*
  • Kozy
    tahle hra asi nebude moc o skillu, co?
    • Tedka uz hry nejsou o skillu preci to musi i davat deti koukni na Diablo
      • dalsi zabednenec?
    • naopak. tato hra je uplne nejvic o skillu
      • Kozy
        Jo? Střílet rakety přes půl mapy, přijde mi že kdo má lepšího mech má jasnou převahu a ostatní si neškrtnou
        • chtelo by aby jsi se nad tim trosku vic zamyslel:)
          • Kozy
            no tak povídej a vysvětli nám to
            • kozy nevi odpovedet tak proto te povazuje za trolla jednoduche sam je troll
            • Kozy
              aha, takže když mám názor kterej se nelíbí a zeptám se na něco tak jsem troll?
              No jo dneska se trollingem ohaní kdejakej ňouma ale já nemám potřebu trollit na netu
            • dont feed the troll
        • Tady neni žádný lepší mech..
  • Hm, článek o hovn/ě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit