Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevim, proč se do pixelartu musíte všichni navážet. Nelíbí se vám to? Tak to prostě nehrajte, nesledujte to a zbytečně se nenervujte. To je jako bych se musel vyjadřovat ke každý kapele hrající jiný žánr, než který poslouchám já. Proč?
  • Uz aby byl venku Eitr...
  • maros.goc
    som vážne jediný, ktorý tieto pixelovaté nezmysly schovávajúce sa za umenie, resp. "art" už vážne lezú na nervy? nielen že je to nevkusné, je to aj zastarané
    • Jop, jeden z tych krtenov. ktori nemaju mozog aby to pochopili...alebo mozno nemaju zmysel pre zaujimavu estetiku. Sedlak, po slovensky povedane? ;)
    • Víš ty, jehož baba je nevkusná a zastaraná, ne všichni mají vkus tříletého žížalího výkalu jako ty.
    • má pravdu ten chlapec, další sračka, s rádoby "cool" pixelart grafikou. Ale hlavně, že je to trend a mluví se o tom...
    • Jak jiste vis urcite nejsi jediny ale to nic nemeni na tom ze tvoje baba je nevkusna a zastarana...
    • Tvoje bába je nevkusná a zastaraná
    • LuckyBaal
      taky mi to u naprosté většiny her leze na nervy *4*
  • a ze sem tak smely, kde tam pane Polacek vidi tu izometrii? Nechybi tomu nahodou jeste orotovani v jedne ose?
  • No co si budeme povídat, já vždy říkal, že povedenou grafiku u hry nedělají polygony a super vyhlazování, ale hlavně povedený level design... ale pixelart, který tu vždy propagují za nějakou nesmírnou krásu, mi dokáže zvednout žaludek..
    .
    • maros.goc
      tiež som si všimol že redaktori na games.cz proste pixel(ret)art berú ako niečo božské ...stačí spomenúť na Nidhogg, ktorý bol vizuálne príťažlivý ako grcka od skazeného majonézového šalátu, no games.cz tú hruv označilo za surrealitu a takmer ju pasovalo až na herný Olymp ...
      • Nidhogg pokud si dobre vzpominam dostal 8/10 a z daleka nejsou sami kdo Nidhogg takhle hodnotil.

        http://www.metacritic.com/game/pc/nidhogg

        Se proste smir s tim ze se ti nelibi vsechny hry co se libi jinym lidem. Ja se taky smiril ze Far Cry 3 a 4 ktere vsichni opevuji ja povazuju za odpad a smiril jsem se i s tim ze se lidem libi Bioshock. Proste se smir...
      • Kdybys měl kamarády, tak bys zjistil, že Nidhogg je super.
  • na tohle potřebují shánět peníze na kickstarteru? to jim nestačí kapesné? *15*
  • Další hype pixelartu? To Vam nestacil Confederate Express, kdy jste delal reklamu zlodejum a podvodnikum?!?
  • Dobrý pixel art.
  • Celkem to připomíná Moonstone z Amigy (a PC). To bylo maso. Jedna z nejlepších her v rytířském žánru. Dodnes si snad pamatuji všechny způsoby smrti.
    • Moonstone to nepripomina ani vzdalene.
  • fallanga
    Nějak moc mi to Diablo nepřipomíná. Ale až uvidím gameplay, tak budu teprve soudit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit