Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilge

    Na Switch vyjde 15.10.! 

  • Bumtaratabumbumbum

    No, vypadá to moc pěkně. Až zrovna nebudu mít co hrát, do tohoto se s chutí pustím.

  • Tak jo, zatím nikdo, tak si tu nepopulární práci tady vezmu na starosti já. Je to rogueLITE ne rogueLIKE :)



  • Ta hra me nechytla. Mozna je to tim, ze chybi loot ve smyslu itemu a vybavy, mozna tim, ze hra vas obcas nuti hrat i za jinou postavu nez jste si oblibili. Co se tyka ciselneho hodnoceni tak 9 je podle me hodne premrstena, za me je to takova pekna 7.

    • jakub.sindelar

      Mně se právě chybějící loot ve smyslu equipu líbí. Je to totiž snad všude, proto tohle beru jako příjemnou změnu. Prostě vezmeš hrdinu, na novým levelu mu dáš skill point a jedeš. Má to dynamiku, tempo a to je to, co od podobných nenáročných her čekám. Children of Morta to splňujou na 100%.

  • Já četl že to má jen dobrou prezentaci ale že je to fakt docela tupej tunel rovně 😀 docela mě to odradilo. ale jinak se mi na tom všechno líbí

  • BoB.2

    "Jakmile jednou spustíte Children of Morta, nikdy nebudete chtít přestat." čistá pravda.

    • uher

      To máš jak s lhaním. Jak jednou začneš už se z toho nedostaneš. Ty, nebo Robotron by jste mohli vyprávět...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit