Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vypadá to na vylepšený Parkour sice bych radši Dead Island2 ale tady to nevypadá taky vůbec špatně. Hlavně když tam budou zombíci a zbraně vydrží více zásahů než se rozbijí.
  • To mi taky vadilo, je nakažený a vyhodí 3x48 lahviček antizinu do ohně, to mě pokaždé co to hraju nepřestává udivovat. :-)
  • zatím jsem z E3 nadšený, oproti minulému roku iné kafe
  • Odulin
    Rád si dám druhý díl, jednička mě mile překvapila.
    • taky, jedna z nej open world her, co jsem kdy hrál a jedna z nejvíc ustřelených recenzí zde na games
      • Ta jejich recenze 6/10 byl totální ústřel, nechápu do dnes a jen se směju. :-)
      • JJ. Taky si pamatuji na recenzi myslim od nejakeho Kremsera. Malem jsem si tu hru nechal kvuli jeho vyblitkum utect coz by byla velka skoda. Vyborna zalezitost.
        • přesně, jestli zjevně opraví to poslední co mě na hře vadilo, že tě cpe do nelogických voleb co bys v životě nikdy neudělal (když hází protilék do ohně třeba) tak to bude dokonalé, Flollowing ti dal aspoň vybrat mezi špatným a ještě horším koncem, ale jak je vidět, i ten méně špatný ničemu nepomohl a zombíci řádí dál, nebo ta hra navazuje na druhý konec, kde neodpálíš atomovku, utečeš z Harranu v zombifikované podobě a jdeš žrát děti na hříště?
          • uaxpk
            The Following jsem nehrál, ale příběh v původním stojí za starou belu. Víc klišé už do něj nenacpali. Když bude ve dvojce lepší, tak si rád zahraji, protože hratelnost byla dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit