Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesnášel jsem je, protože i s jízdou mi trvalo vždycky tak hodinu je dohnat :D
  • jizdní lučišníci byli i predtím. ať ukážou nejakou novinku protože tu samou hru akorat v nove grafice hrát nebudu
    • Kallessin183
      Nikdo tě nenutí...
      A pokud vidíš Bannerlord jen jako Warband v lepší grafice, tak by jsi snad ani neměl...
    • To me moc mrzi.
  • jamar28
    Ty zmetky na koních jsem nesnášel ze všech nejvíc. Ne ani tak proto, že by byli v bitvě nějak extra silní, ale hlavně proto, že mě na té strategické mapě vždycky ta jejich armáda složená jen z jezdců na koních spolehlivě dohnala. *1*
    • jeanczarny
      Mě taky pořád štvali, dokud jsem nepřesedlal (pun intended) na čistě těžkou jízdu...pak už neměli šanci
      • Aź na to, že ke konci bitvy nepříteli zbyli tři, čtyři jezdci, které jsem musel nahánět po celé mapě...
    • Hrozní zmetci... Zvlášť když ma oblíbená taktika spoléhá na těžkou pěchotu... Ale zase stali za nic při útoku nebo obraně hradu/města.
      • jamar28
        Ale zase se vyplácelo tam jezdit najímat brance, protože ti měli automaticky koně. Ale jako nepřátele - fakt ani za nic.
  • ja už to chci hrááát
  • Bannderlord ... to se povedlo *4*
    • Fraizer_cz
      Adam už je jednou nohou v Owervatchi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit