Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a plna hra bude jaka ? po tom predchozim pixelovem blivajzu to ted muze byt klidne i tetris *2* score vas prevalcuje
    • Ja ti nevim, vetsinu her co score dava do priloh uz mam z ruznych slevovych akci atd. A kvalita textu je vyrazne horsi.
    • Jack1947
      To jo, ja mel tenhle mesic i Score, hmm plne hry bre, cteni uz je na tom trochu hure... dalo se to cist no. Nevim Level se mi cte lepe... vec vkusu ale i tak Level drti Score v clancich atp... Score pri starem a bez Her by nejspise zapadlo 199,. je stale moc ( nu dobra Level jednou byl za 219,. nabizel stale vice, nez Score.) *3*
  • Ja jsem si koupil pri launchi xbox360 flashnul a byl sem nadmiru spokojen...ale po čase tomu něco chybělo, jo byla to klavesnice a myš...takže jsem xbox prodal nechal si jenom gamepad kterej je naprosto perfektní a koupil jsem si nedávno nový PC, takže scénář že epicky shoří na ranveji by byl uplně perfektní :D
  • Peknej clanek jako vzdy, dik Michale!
  • Ano ! Problém s DVD se mi stal u mých dvou x-boxů 360. První byla levnější verze (core) ze Švýcar. Druhá byla koupená tady - Premium asi za rok nebo rok a půl poté... Koupil jsem si tehdy GTA IV. Hraju hraju,najednou se ozve z konzole šílený zvuk a DVD v háji. Myslíte že mi u MS řekli - fajn, vyměníme vám konzoli i DVD zdarma ? Ne, neřekli, přitom co by je to stálo ? Finančně nic. Dali by mi novou konzoli a nové DVD a já bych byl spokojený. V reálu ? Stálo je to zákazníka, protože já jsem po dvojí špatné zkušenosti samozřejmě na Xbox totálně zanevřel, vrátil se k PC a svět konzolí se pro mne definitivně uzavřel a xbox se pro mě stal krabicí která škrábe DVD...
    • Microsoft je sw firma, hw delat neumi, u nich je kazdy hw riziko. Docela se divim, ze ma nekdo odvahu jit do xboxu v dobe launche. Je prakticky tutovka, ze se objevi nejaky problem.
      • Co je samozrejme smutne, nakolko periferie, stare gulickove mysi, Sidewinder joysticky a volanty. Holt pokrok, rozumej zlacnovanie vyroby, nezastavis.
  • "stejný problém postihl i Amigu CDTV (cena 500 liber za základní sestavu jen s ovladačem, 30 000 prodaných kusů) a Apple Bandai Pippin (600 USD, 42 000 prodaných kusů). Marketing si prostě nějak nevšiml toho, že bohatí zákazníci se zajímají o nové a výrazně kvalitnější DVD, se kterým tyto „multimediální stroje“ neuměly pracovat"

    Tyto stroje s nimi neuměly pracovat, protože spolu s vydáním DVD na trh nebyl uveden stroj pro cestování v čase. Jinak by si kupříkladu taková Amiga CDTV vydaná na trh v r.1991 jistě ráda potykala s DVD vydaným na trh 1996/97 ;)

    Nebo jsem autorův záměr z oněch vět nevyčetl mezi řádky a pak se mu omlouvám :)
  • Clanek super vkostce ho shrnu tak.Driv elektronika ci cokoliv stala za neco.Udelal to clovek s mozkem navrh vypracovani a nejakej marketing.Dneska se to dela uplne jinak.Neco vymnysli vyrobi rozeberou to do sroubku a zjistuji nejslabsi a nejsilnejsi soucastky a ve vysledku to smontuji tak aby se odbouchla nejslabsi soucastka a vzala do hrobu co nejvic veci kolem sebe.
    Vysledek mega marketing ze mame hyper super mega uber cool vec kterou musite mit reklama vsude i na zachode ale ve vysledku totalni ...... a to u vseho.Dneska je uplne jakej kram si koupim at drahej ci levnej vysledek je pokazdej stejnej.Rozpadne se to.
    • Vůbec si nepochopil článek. O kurvítkách to tentokráte nebylo.
    • Tilwaen
      Článek sice super, ale Tys ho evidentně ani nečetl, protože jinak bys nenapsal to, cos tady napsal.
  • mdkGT
    Proc tady vsichni pisou jak tatari?
    • Jack1947
      Podzimni-zimni unava moc nam to nemysli hold no. *15*
      • Lawliet
        Zůstaň prosimtě sám ve svým pytlíku. Dobře? *15*
  • Grifus
    Super clanek. Rybka proste umi. :)
    Asi opet LeveL koupim, pokud teda bude k dostani kde nakupuji... :)
  • Jack1947
    Urcite, velmi hodnotny clanek aby kazdy se dozvedel ( i nezasveceny) o trose te historie. *3*
  • Amylee.Anderson
    Tenhle článek jsem si četla zrovna při hodně managementu, no, málem mi bouchla hlava :))
    • Lawliet
      Ten předmět je totální dávačka. Obvykle moje hodina managmentu probíhá s pivem na balkóně nebo u televize. *15*
      • Udělat zkoušku z managementu pro mě znamenalo jsem se drtit kraviny nazpamět, tak by je profesor slyšel přesně dle svého výkladu. Není na tom nic k pochopení, protože to každý normální člověk v sobě má. Jeden z nejhorších a hlavně nejnudnějších předmětů, co jsem měl.
        • Zadny predmet neni nudny, jsou jen nudni ucitele.
          • Jack1947
            Prdlajz, jsou nudne a zbytecne... je to ztrata casu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit