Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem rád. Za mě je lepší udělat z toho mulťák PvP, který můžu hrát opakovaně, než to zabít v tom singlu, kde bych si odehrál pár zápasů a pak tu hru dohrál a nikdy bych ten quidditch už neviděl. Jen škoda té stylizace, kdyby prostě jen vzali to co mají v HL, byl bych ochotnej v tom trávit čas. V této omalovánce nejspíš ne.

  • Inquisitor

    To je blbost:D

  • medveddd

    Aha, tak konečně víme, proč tam ten famfrpál není. Myslel jsem původně, že je to tím, že by ti developeři neměli na něco tak náročného na mechaniky, tak se do toho radši nepouštěli, ale ono to bylo ze hry záměrně vytrženo, aby se lépe prodával famfrpál jako další standalone hra.

    • MalyZeli

      Ono těch důvodu může být víc. Možnost zisku po úspěchu HL určitě, ale pokud na tom čistě mp famfrpálu dělali několik let, mohlo to být jen o dohodě mezi studii, dále to že se rozhodli nedávat do Hogwarts Legacy multiplayer, za což jsem rád... A možná i ta technická stránka, že by vývojáři HL nevěděli jak to prostě udělat. Kdo ví, ale ať to bylo co chce, teď už jde jen o prachy, a tohle myslím naláká hodně lidí na f2p model, a velká část fanoušků tam nechá spoustu peněz za skiny a podobné capiny, a budou tam létat jen "Hermióny" 🤑💲💲.

    • Slavik_Jenda

      To bude F2P, takže zbytečný řeči... Spíš vyhodnotili, že na famfrpál bude vhodný jiný platební model...

      • medveddd

        Joo, tak to bude jedna z těch F2P her, na který vydavatel nebude vydělávat peníze :)

        ...na payment modelu přece nezáleží - v tomto případě tedy absencí famfrpálu v Hogwarts zajistí, že si hru zdarma stáhne víc lidí, ta motivace a výsledek je stejný

        • Slavik_Jenda

          Hry se vydávají, aby vydělaly peníze... Reaguju na to, že se ta hra nebude prodávat jak píšeš... Jejich krok dává smysl... V rámci SP RPG by to stejně nikdo moc nehrál, takže lepší to dát všem v modelu F2P...

          • medveddd

            Lepší pro koho? Vydavatele? To stopro jo.

            Ale máš naprostou pravdu, v tý hře famfrpál nikomu nechyběl a nikomu to nebylo líto, to by nikdy nikdo nehrál.

            • Slavik_Jenda

              Ve finále i pro hráče, protože tohle je jednoznačně MP záležitost a díky F2P modelu se k ní dostane větší skupina hráčů...

  • MishKonn

    Takže už víme, proč famfrpálové hřiště v H:L zeje prázdnotou. Korporátní bullshit. 

    • medveddd

      Akorát píšu to samý, přesně. Docela mě překvapuje, že to autor článku nezmiňuje, prý "napravit jednu z křivd"... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit