Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě by bylo lepší kdyby to udělali hned na začátku, Takhle si BFko koupilo 10 milionů lidí a oni chtěj až 9 měsíců na to dělat speciální verzi -.- Kdyby jí udělali hned (třeba měsíc po vydání) tak bych koupil rozhodně radši speciálku za nějakejch 1300Kč místo 1000Kč *10*
  • michaliuz18
    nech sa uz strcia niekde tieto hry co nesu nazov call of duty a EA na obale , je mi zle z toho studia a s activisionu este viac ... teraz uz robia debila aj z medal of honor ... kedy uz konecne pride poriadna druha svetova vojna, alebo prva, kazda nova hra od trapnych americkych studii musi byt New York, cely NY poznam este viac nez ceele ceskoslovensko dokopy
    • Nic proti, ale tech druhych svetovych uz tu bylo az az.
    • nutí tě někdo to kupovat a hrát? Myslim, že když člověk chce, tak si najde to, co lahodí jeho duchu. Jsi jen obrazem svého okolního světa. Když se tu nad tim rozčiluješ, tak z toho vyplývá, že vlastně chceš CoD a hry od EA, jenom tě zklamaly, mrzí tě to, a tak tu předvádíš tohle chování
  • Mother_of_god
    Fajn, budem paltiť za niečo také, ale až vtedy, ak budú pravidelne ostraňovať chyby hry a poriadne ju vyladia a vymyslia dobrý anticheat, pretože PB obíde už i decko...
    Je jasné že v dnešnej dobe každá lepšia hra, ktorá bude mať veľkú hráčsku základňu sa stane "práčkou" na peniaze, ale sakra keď už mám platiť, tak za kvalitný obsah a nie za to, že ak vydajú patch, tak zmršia hru ešte viacej... *16*
    • rancor1223
      V tomhle mají vlastně docela slušnou výhodu F2P hry. Třeba takové World of Tanks, aktualizace jednou za měsíc. Nové mapy zadarmo. Nové tanky zadarmo. Spousta akcí. Komunikace s komunitou (i když naslouchání jejím žádostem už je slabší). Uvažuju, že snad bude lšpší hrát nějaký F2P, třeba ten nový Ghost Recon Online, ten nevypadá špatně. Jen nevím jak to bude s podporou a aktualizacemi od Ubi...
  • Me docela udivuje,kolik lidi je ochotno platit mesicni poplatky za MP FPS hry viz. pocty lidi u COD ELITE.
    U MMO her to chapu , ale u fps?Jestli to tak pujde dal a lide jim budou na takove vycuranosti pristupovat,tak za nedlouho budem platit mesicni poplatky za jakykoliv MP hry.
    Nakonec budem platit mesicne snad i za SP.
    • Pokud tady nejake SP hry vubec budou viz prohlaseni typu "SP hry jsou mrtve" apod.
      Zrusit SP a zavest MP hry s mesicnimi poplatky je ocividne jejich sen.
      • vlastik.plaminek
        To byly jenom výkřiky do tmy, co vypustilo pár pomatenců. Tohle ještě hoooodně dlouho nehrozí.
      • Ještě ne, Batman Arkham City je toho důkaz!! Hip hip hurá *5*
  • v tomhle clanku chybi to podstatne, a to ze pribudou CAMY na flinty. sice nevim jak to bude vypadat, ale to bude megamazec.
    • plus a set of soldier camos, WEAPON CAMOS. ..... cili COD vitej... zlate camo a rovnou to muzou premenovat na COD: BF weak copy.
      • *Shitty copy
  • No hlavne,ze meli plnou hubu kecu o tom,jak oni nikdy takove sluzby nezpoplatni.To byla jen otazka casu,kdy se o neco podobneho pokusi i EA.
    Kdyz chteji vytvorit vlastni ekvivalent CoD,tak se vsim vsudy ocividne.
    Ze me to vubec neprekvapuje *1* .
    • Cypri
      Tady musím trošku nesouhlasit.
      Pokud si dobře pamatuji -a mohu se tedy i plést- tak řekli, že nic jako jejich BFLOG, který používáš při připojování do hry, nebude zpoplatněn. To, že udělají něco jako je BF3 elite, je jen něco jako nádstavba nad BFLOG. ta jejich nová blbost nebude nezbytně nutná pro hraní jejich hry, stejně, jako není nutnej CoD Elite.
  • zachvíli bude EA chtít platit za každej vystřelenej náboj a když si budete paltit měsíční paušál ze smlovou minimálně na dva roky máte 2000 nábojů zdarma *1*
    • Ringwraith
      http://www.youtube.com/watch?v=ZR6-u8OIJTE

      Část, co tě bude zajímat začíná na 0:15.
      • Bastard...
    • Shaker
      jo presne, dalsi skvela featura patche je, ze AA uz nedava dmg tankum a kdyz s tema 30mm dvojcatama kanonama chci zabit vojaka, tak maji jeste mensi dmg nez karabiny inzenyra. Mimochodem vsechny kulomety jsou oslabeny, co na tom, ze z padesatky by mel dostat jednu ranu kamkoliv a zkapat (fajn, ze sme ve ve hre, tak bych to nastavil na 2-3 hity do tela). A jeste zminim uz opravenou vec a to sice vybuchujici, ale dmg nedavajici AA rakety... A po hrani takovyhle hry ma nekdo tu drzost napsat, ze si nevazime vyvojaru? Kde to sakra sme, ze si lidi po sobe ani nekontrolujou svoji praci???
    • autobusar
      Z tvojho prispevku mi normalne ztvrdol. A ked som uvidel reklamu na trikator.cz neubranil som sa zavlazeniu vegetacie.
  • Kocy
    Už fakt nevím co mám na to ku*va říct... Jestli to takhle půjde dál, tak jak vyjde Battlefield 4 budeme muset platit i poplatky za peníze.
    A pro ty co říkají, že nás EA nějak nenutí, tak si klidně trhněte. EA to sice neřekne na rovinu, ale chtějí prostě mít víc a víc peněz... Fakt banda parchantů!
    • Cahir
      O co jsou EA větší k*rvy než Activision nebo Ubisoft??
      • O Origin....
      • Jasně, sou tu další k*rvy takže budeme jenom flegmaticky čumět před sebe a necháme si sr*t do chřtánu.
      • No já bych řekl že o to, že EA si dovolí hrát na něco lepšího. Viz ty neustálé provokace z jejich strany směrem k CoD a Activisionu, ale ve finále se mi jeví ještě horší protože Activision si alepsoň na nic nehraje.:/ :) Kdežto EA pořád tvrdí jak oni jsou lepší, jako oni neždímají peníze a tp, jenže zároveň z jejich komentářů právě čiší že Activisionu CoD neuvěřitelně závidí a chtěli by takovou hru.
        • Activision se chovaji jako vycurana prasata a EA jim zavidi,ze si takove chovani az tolik dovolit nemuze,protoze nemaji tak komercne silne znacky jako WoW a CoD.
          Ve finale je to ale celkem jedno,obe spolecnosti jsou vedeny peknymi hovadky *1* .
        • Cahir
          Ok, možná v rámci PR pohledu, prezentování sebe sama nebo ohledně marketingových kampaní máš pravdu. Ale z uživatelského hlediska je to o tom samém a právě to jsem měl na mysli.
        • Ringwraith
          Dobře řečeno.
    • Ringwraith
      To dělají všichni.
      • Jasně, dělá to každej, tak jim to necháme projít a budem to jak hovádka kupovati!
        • Ringwraith
          To jsem neřekl.
      • To sice ano Prstýnku můj, ale někteří poněkud okatě, což většinou nedělá moc dobré jméno.
        • Ringwraith
          Ale prodejům to přece neuškodí, čekuj jak se prodávají CoDy, ME3 atd., 短棒 můj.
  • jindra.veliky
    battlefield fortress 3 *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit