Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že žádný z představitelů conana nevypadá a většinou ani nejedná jako conan originální - knižní.
  • http://www.daemonsmovies.com/2010/08/15/new-movie-photos-conan-2011-with-stargate-atlantis-jason-momoa/ no posuďte sami. Jedinej obrázek mi stačí k tomu, že jsem kvalitu filmu zařadil vedle televizních seriálu Hercula a Xeny. A to se mi zdá, že snad požívají stejný kostýmy a rekvizity. Jednoznačně palec dolu. *10*
  • takže Howard je opäť v kurze. Najprv Solomon Kane a teraz Conan a mám také podozrenie, že hneď tu bude Kull a Bran Mak Morn.
  • snad to nebude další scénáristicko režisérská impotence jako byl remake souboje titánů.. *10*
    • Ja preci nemluvim o prumernem hodnoceni, dal jsem jen odkaz na hodnoceni lidi co to vidi podobne (ne-li) stejne jako ja, neboli ukazat, ze nejsem v tomto pohledu na film ojedinely. Nechme to byt, kazdy ma pravo na svuj nazor a pohled na vec (coz respektuji), mne ten film sednul, zrejme jsem byl v "kompatibilnim" rozpolozeni pro tento film a ja jsem si onu jizdu vychutnal od zacatku do konce.
      • Jediný, co na tom filmu uznám je audiovizuální stránka. Scénář a režie zaslouží přes držku. Příběh plytkej, spousta nelogičností v ději (možná vina střihu a v pozdějším režisérském střihu se to zlepší).
      • Oprava: To byla reakce na Tajnej, nejak mi to ujelo :)
    • Skutecne me udivuje to mnostvi negativnich nazoru na nove Clash of the Titans. Osobne jsem videl jak puvodni film z 80 let (nekolikrat) tak tento remake a mne osobne se libil velice, mozna i vice jak puvodni original, ktery byl preci jen dosti vyrazne koncipovan jako usmevnejsi pohadka, zde mne prisla celkova stylizace a vaznejsi pojeti lepsi. A kdyz si vzpomenu na vynikajiciho Ralpha Finese v roli Hada, ktery byl zde nazapomenutelny, nemam zkratka co bych filmu vyrazneji vytkl a s chuti se na nej klidne casem rad podivam znovu.
      • Ten film byl řemeslně absolutně nezvládnutý (Takhle nepřehledné boje jsem už dlouho neviděl, kameraman mě asi Parkinsona) a scénář snad psal člověk po lobotomii...
        • Jak vidno, je to veci nazoru. Ostatne se staci podivat do hodnoceni na csfd, tam je ta rozporuplnost pohledu na tento film dostatecne zjevna. Jak rikam vyse a nestydim se za to, mne osobne se film libil zejmena po herecke strance (Fines, Neeson) a rozhodne jej nepojimam jako propadak.
          • Tak to jsi asi jedinej na světě, tento remake totiž byl tak slabý, že se mi skoro chce říct ztráta času...
            • No teda 55% průměr hodnocení uživatelů a ještě mi to strkáš pod nos? *1*
            • Nejsem jediny na svete ;) Jukni treba sem: http://www.csfd.cz/film/236434-souboj-titanu/?podle=hodnoceni
  • Ale ten film je už natočenej. BLIK!
  • no to bude stejna katastrofa jako souboj titanu *10* a k tem ramake filmum uz chybí jen super mario a pak se muzou pustit do Star Wars *1*
  • nathan jones no ;)
  • http://www.imdb.com/name/nm0428923/ - nathan james, neviem aky herecky talent, ale ze je to cez 2m obor, to snad aj vidno celkom pekne :), ale pravdepodobne asi herecky by na to no asi nemal, neviem, ale ako conan by mozno dokonca isto vyzeral lepsie
  • Pete.palis
    New Conan Ok...Ale ruku na srdce...Árný je Árný *5*
    • MrSanta
      Arnold je jen jeden. Ale kdyby měl Conan vypadat přesně podle R.E. Howarda, tak je i Arnold málo. Asi by ho museli udělat komplet digitálně, aby odpovídal popisu.
  • Conana něco jako Oblivion bych bral jinak né *3*
    • tak další TES se bude odehrávat ve Skyrimu, tam je takových "conanů" docela dost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit