Přejít na výpis diskuzí

Chystá se pokračování tycoonu Transport Fever

24.4.2019 15:47
Šárka Tmějová 6 příspěvků

Transport Tycoon Deluxe je mezi tycoony naprostou legendou, jejíž úspěch se další značky snaží aspoň vzdáleně napodobit. Jeho duchovní nástupce Transport Fever 2 bude pokračováním jedničky z roku 2016. Opět se ujmete správy dopravní společnosti v příběhových kampaních, tentokrát s dynamickými prostředími,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Marines
  No, pokud bude Transport Fever 2 stejný klon původního Train Fever tak do toho už nepůjdu, jásání nad rozšířením, mi přijde jako předčasné - nikdo nic ještě neviděl a už ví, že to bude pecka??. U tohohle rozšíření budu opatrnější než minule, kdy jsem dal na "úžasné" recenze na STEAMu s kopou palců a pak po koupi, děsný zklamání....  
  • Já jsem teda byl spokojen. Od Train Feveru předvedli solidní pokrok a v následných updatech to ještě doladili. To že se něco chystá bylo zřejmé, když přestali vycházet velké updaty na TF.

 • yeniczek

  Jednička je naprostá pecka, ale už nemám potřebu ji hrát, vyzkoušel jsem asi už opravdu všechno. Takže se na upgrade těším hodně.

 • Opraví někdo tu "kontroverzní" recenzi na jedničku nebo vás to tu bude strašit pořád?

  • Ta už asi fakt dnes nikoho netrápí, ne?

   • Pořád se na ni může někdo kouknout a řídit se podle ní což je škoda. Stačí prolézt komentáře a až na výjimky je shoda, že ta recenze je o dost podstřelená a vůbec nepochopená hra - herní mechaniky vs očekávání, hra funguje jinak než si myslel autor recenze, nestudoval jak funguje (nabídka/poptávka), tak se mu nedařilo a nevěděl proč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit