Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S TMNationsForever jsme zažil úžasné roky hraní o přestávkach ve školní lavici. Bohužel tento díl už neměl lepšího nástupce, s tak dobře udělaným jízdním modelem a relativně propracovaným editorem, kterého se chytla úžasná komunita lidí. 

    • pořád to hraje celkem dost lidi. Shodou nahod jsem to stahl z hrej asi pred tydnem a zkusil spustit. Docela i dost čechů tam je.

  • Dneska už se dela každá hra jako sluzba, coz v pripade trackmania nations forever nebylo. Byla to jenom hodne dobra hra s editorem. Prave kvuli tomu editoru se toho chytla komunita, trate vznikaji doted, jenom je proste tezke pro nadeo je distribuovat hracum. Clovek pak trate musi huntit ruzne po netu "tm-exchange" atd. Od novy trackmanie si slibuju prave lepsi podporu pro modery(traťaře) a následně snadnou distribuci hráčům. Jako každej core fanoušek trackmanie cejtim, že po trinacti letech vyjde konecne dalsi dil trackmanie. 

  • tvrdy.mar

    Trackmania Turbo vyšla současně s konzolovými verzemi i na PC a je aktuálně na Steam ve slevě.

    • patrik-hajda

      Opraveno. Děkujeme za upozornění.

  • a cena? jestli to nebude f2p tak to asi nema sanci xD 

  • Bohužel se bojím, že tato dříve skvělá značka je již mrtvá. TMNationsForever byla úžasná svou komunitou ale bohužel Nadeo chtělo víc a totálně jí roztříštilo. Nevím nevím zda se toto dá ještě slepit. 

    • Taky jsem ten záměr naprosto nepochopil. rozdelit hru na 3 casti, ktere maji sice jiny jizdni model, ale jinak je to ta sama hra. To clovek jen čumí. Asi si mysleli, ze pocet hracu krát 3 - vice prodanych her.


      A pak pro jistotu aby se to nepletlo vydali jeste Turbo a ted zas tohle. I to názvoslovi je celkem guláš.


      Nastesti TMNF funguje porad. I kdyz TM Valley mi je jizdnim modelem urcite nejbližší

  • SalemCZ

    To jsem zvědavej na cenu, když vezmu že ty předchozí Nation byly Free

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit