Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Cold war je super! Je to prostě COD a Black ops sequel ten pravý a nefalšovaný, nicméně to chvílemi i vypadá hůř to je docela ostuda. Hra z roku 2020 engine z Quake3 arena což je rok 2000! nicméně se mi líbí volby a stealth mise, pak ta nenáročnost na High detaily která hra tak jede dneska( na 770GTX) 😀 a tím pádem můžu pominout tu vizuální stránku trošku. Postranní mise jsou taky dobré oživení a prostě 68-81 léta žeru 😎😛 není to dokonalé ale je to přesně to co jsem čekal to je to hlavní přeci 🙂

    • Jack1947

      DOpařeno, a ten konec docela síla! Tři konce z toho ve dvou umřete, ten špatný konec pomůže SSSR "vyhrát" studenou válku a vybombardovat Evropu atomovkama! hodně drsné

  • TheGGG

    jeden z nejlepších dílů CoD... black ops 1 byla bomba

  • 0tecFura

    Ahoj. Místo ,,připomeňte se,, v nadpisu clanku by mělo být ,,připomeňte si,,. Omlouvám se, že prudim, ale je to jen aby nebyla chyba hnedka na úvodní stránce. 

    • redicius

      a proč? on to očividně připomenout nepotřeboval... nějaký nepsaný zvyk, který není tedy třeba dodržovat .. proč tedy? (jako fakt se ptám, netrolím)

      • 0tecFura

        Ono už je to opravené. Původně bylo v nadpisu clanku napsáno připomeňte se místo připomeňte si. Teď když už je to opravený, tak ten můj původní koment je takový matoucí no. 

        • redicius

          aha, já si vlastně toho cos přesně napsal pořádně nevšim, sorry :D

          (se/si)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit