Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě nějaké DLC co prida Fallout Shelter. Budování základny i pod zem, pracující osadnici a aby je slo posilat do světa, idealně v partach *3* Skoda, že už je tolik itemů. Bylo by fajn, kdyby byly jenom základné verze, treba elektrárny. Na ty lepsi, by se musely sehnat díly(quest na plánky) postupně je sestavit. Taky by to chtělo nějak upravit prepady najezdniku, aby se lepe vyuzilo opevneni osad a vybavení osadniku. Co si tak pamatuju, tak za cely F4 jsem osadu branil 2x *9*
    • Majkl
      have fun

      https://www.youtube.com/watch?v=OzS7FmF3gcI *4*
  • dle mého nejlepší Fallout, co kdy vyšel a to jsem si myslel, že dvojku nic nepřekoná...
    • Souhlas. Fallout 4 je nejlepší ze série, top notch RPG. Sem za to rád, protože dneska už se kvalitní RPG moc nedělaj. Jenom směšné mlátičkoidní pokusy typu Mass Effect, Bloodborne nebo Dragon's Dogma...
      • je mi s toho velmi smutno.co je to teda dneska kvalitní rpg?????nudnej příběh a hromada craftingu.
        new vegas mě bavilo o dost víc...osobní názor
    • dle mého nejtrapnější troll, co se se na games kdy objevil a to jsem si myslel, že trola diskusního nic nepřekoná
      • A kde beres tu jistotu ze to je troll a ne jeho legitimni nazor? Proc by to pro nej nemohl byt nejlepsi fallout? Mas nejaky normalni argumenty, nebo snusku plnou sr*cek?
        • jasně že mám, ale snůšce sraček jako seš ty do toho samozřejmě nic neni, tak vodstřel frajere
  • Lukyz
    Mě ve hře chybí tři základní věci 1) rozhovory 2) atmosféra 3) motivace / důvod dělat něco z toho co tam mám možnost dělat vůbec dělat, tohle všechno za mě celkem slušnej crafting a post-apo Sims, který se musí těžce "omodovat" aby dávalo trochu smysl, fakt nenahradí *13*
    • Me v ty hre chybi ... aspon trochu logiky ... kazdej vagabund ma plasmovy/laserovy/... zbrane, ale vyrobit strelnej prach a kulky nikdo neumi ... na kazdym rohu uber AI pocitac/robot/... ale zakladni primitivni veci proste neexistujou.

      A samo, tradicni chyby ktery sou ve vsech jejich vytvorech uz desetileti, seznam misto inventare, opet naprosto neresenej problem ala hromady trashe, kterej potrebujes abys moh neco vyrabet, ale kdybys to mel sbirat s vahovym omezenim, tak budes jak kkt neustale behat tam a zpet. Jako kdyz uz mam ty osadniky, tak proc kua nestaci rict radiem "hele, tenhle plac je cistej, podte to sem posbirat".

      Dal tu je naprosto dmentni system vyzbrojovani osadniku - proc kua nekde nemam jejich seznam, pekne se zobrazenou vybavou, abych jim moh rozdat lepsi kvery/zbroj/... a kdyz jim neco chci dat, tak je jak kkt musi obihat jednoho podruhym ... lol. Dtto spolecnici, kde se prakticky ani neda zjistit, jestli a co se jim da dat. Oni si teda vemou vsechno, ale pouzivaj jen neco, a co budou/nebudou pouzivat se neda zjistit nikde.

      Jo a ta logika, ze coklovi na hrb nalozim metrak soucastek ... lol.

      Mno a to vsechno samo totalne pohrbi veskerou atmosferu.
    • MikRyder
      Atmosféru dle mého hra určitě má, alespoň po grafické stránce je novej Fallout mnohem hezčí po designu než NV a 3ka. Mnohem barevnější a plnější historie. Bohužel se mi zdá, že postavy se to nějak výjma části hlavní linky nějak netýká. Rozhovory těžce po*rali od pokusu, co předvedl NV. Po celkové stránce nejvíc utrpěla ta část "Role Play.

      Skončíte jako Vedoucí pracovník Institutu,... nebo jednoho z dalších dvou hlavních frakcí a co dostanete, jsou maximalně 3 dokola se opakující úkoly?! Dojíždí to na stejný prvky, jako každá další AAAčková hra co chce bejt sandbox s nekonečným cyklem random generovanýho obsahu.
    • 4) Karma a vliv rozhodnutí na svět
  • Spis by me zajimalo jestli se bude uz dát normálně stavět, plot apod. na nerovných plochách. Postavit si totiž onen plot na kopečku kolem města je nemožné, plot je pořád vodorovně ikdyž zem pod ním klesá.
    • musíš tam dam dreveny kuly a z nich udelas plot. Nikde venku jsem moc nevidel ze by někdo stavel plechovy ploty do kopce, protože jak jsi spravne podoktnul, moc to nejde:)
      • Jenze trapas je, ze tohle umely gamesky uz pred 20 lety ... navic bych spis cekal, ze vykolikujes kudy, a tak jak budes postupne hromadit matros tak se bude postupne dostavovat.

        Chtel sem si postavit vez s peknou vyhlidkou ... a ve 4 patre sem skoncil tim, ze vejs uz prej ne ...

        Totez ruzny prvky obrany - ty strelecky veze sou naprosto trapny, i ghula by napadlo, ze je treba to strcit do strilny tak, aby cumel jen ten kanon ...
  • čtyřku jsem dohrál dvakrát, prošel celou mapu, a nějak jsem zjistil že už tam nemám co dělat. nakonec jsem to odinstaloval a vrátil se k new vegas. i když čtyřka není vlastně špatná hra nejak tam není ta znovuhratelnost
    • jojo, New Vegas se snažím teď nehrát co nejdýl, ať aspoň trochu zapomenu ty questy a můžu se do toho vrátit, aniž bych odklikával všechny dialogy *15*
  • Beztak zase pridaji itemy, ktere jsou dostupne na Nexusu v modech uz celeho pul roku jako minule s tema dverma *1* to se pak delaji updaty...
    • Jack1947
      BETHESDA= DiY a proč se s něčím trápit a vymejšlet když to zmákla komunita dříve a lépe.
      • A tomuto, deti, se rika "z pohledu ignoranta".
      • Super příspěvek, Jacku. A to že Bethesda udělala celou tu hru, kterou komunita moduje, to je drobnost? Už jsem opravdu unuděnej z keců, nechte to moderum - vše umí lépe, ale že někdo musel udělat tu hru jako takovou, to už nikdo neřeší.
        • Jack1947
          Udělat z pola funkční hru je teda vrchol...
          • Fallout 4 jsem přestal hrát hned jak se mi začla půlka postav v Institutu bugovat a měli všichni ruce vepředu a držely neviditelnou knížku nebo co ... Bugthesda se nezapře, strašně to kazí dojem z hraní
          • Opět super příspěvěk, Jacku. Pojď, ukaž ještě více, jaký jsi ignorant. Já už u toho ale nebudu.
            • Prisaj se zase tatovi na curaka ty picusi a zavri pysk
            • Jack1947
              Neřvi tolik, ty trapáku... anonym sám osobě je trapák. Věrohodnost klesá každým dalším příspěvkem a nakonec bude rád pod bodem mrazu *15* *7* *12*
            • Jack1947 Zavři už tlamu, nahoře to bylo trapný a teď jsi ještě trapnější
            • Jack1947
              Vždyt jo, ty ignorante nikdo tě tu nenutí bejt.
        • Proč tomu teda neříkají herní engine? Ty totiž bethesda umí narozdíl od her.
          • Přemýšlej.
  • nemusi nahradit staci ked vydaju placku so vsetkym tym co planuju a predavam staru hru a kupujem novu
    • Jack1947
      G0TY ?
  • Fallout nahradí Evolve?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit