Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Lukyz:Máš pravdu takhle to dopadá když ze super série chceš udělat víc casual hru pro každýho.
  • Ak tá hra dopadne ako Trine 3, tak ju nechcem ani zadarmo *1*
  • Zkusil jsem demo a nelíbí se mi to.Když mě uvidí stráž tak se hned zastaví čas který musím převinout kousek zpět jakákoli konfrontace není možná což působí směšně.Stalo se mi že ta holčička zůstala pozadu a místo aby šla za mnou tak upozornila stráže.Rád bych si zahrál dobrou stealth hru ale asi budu muset počkat na Dishonored 2.
    • Tak co starej Thief a nebo Deus Ex?
      • Deus Ex jsem nehrál viděl jsem na youtube gameplay a nezaujalo mě to.Thiefa bych si dal akorát nevím který díl je nejlepší.Každopádně považuju první,třetí a pátý Splinter Cell za jedny z nejlepších stealth her.
        • Lukyz
          A proč ne i druhý díl Pandora Tomorrow? Ten byl naprosto fantastický *14*
          • Pandora Tomorrow dělalo jiné studio a bylo to na tom znát.Příběh o viru nebo to byla bomba na tom letišti teď fakt nevím byl fajn ale bylo to kratší než jednička a třeba ta mise ve vesnici nic moc.Ta mise v Izraeli taky.Hrál jsi Blacklist?To je děs Sama dabuje nějakej mladej týpek,příběh se odehrává po Conviction ale Sam tam je mladší jak v jedničce,hratelnost ještě akčnější než v pětce ani jsem to nedohrál.A taky vykopli Michaela Ironsida
            • Lukyz
              Blacklist jsem zrovna týden zpětně hrál a teď jsem se musel na spravení chuti vrátit k prvnímu dílu.
              Gameplay jako takovej není zase tak špatný i když je o poznání akčnější než předchůdci a to i v případě, že hrajete "ghost" styl.

              Co mi ale právě nejvíce vadí, je celková s prominutím debilita všeho ostatního - příběhu, postav, score systému atd.

              To že změnili dabéra a najednou se Sam v 56ti letech pohybuje jako by právě prodělal intenzivní výcvik u assassínů bych ještě přešel, ale že se najednou chová jako arogantní hovado, který se zřejmě snaží vypadat jako "badass" a dělá jedno debilní rozhodnutí za druhým, tak to jsem fakt skřípal zuby. Co se týče týmu, tak víc originality najdete ve večerním vysílání na TV Nova *7*
              Grimm - sebestředná mrcha, která se snaží působit drsně (v předchozích dílech datová analytička) Briggs - black guy, kterýho každý správný příběh musí mít, něco ho trápí a vy nevíte co, nejspíš rozpolcenost mezi CIA a 4th Echol - BTW taky sakramentsky originální po 3rd Echelon. Charlie - asi tak 19ti Uber-geek, který nejspíš nikdy nesmočil a proto stále dělá pubertální fórky, ale je součástí elitního týmu, který má právo jít nad zákon *11*
          • Mám to jako Raikend, když se zpětně ohlídnu, dvojka mi přišla hned po Conviction jako nejslabší díl (už v době vydání jsem z ní nebyl moc nadšenej). To už i "nextgen verze" Double Agent mě bavila víc. Je to už ale nějaký pátek, co jsem ji hrál, takže nemůžu vypíchnout konkrétní důvod, proč tomu to tak je.
  • kubi-wan
    Jako líbí se mi to, ale radši bych byl, kdyby "dokončili" třetí Trine... ten mě totiž, narozdíl od spousty lidí, dost bavil...
  • Lukyz
    Za mě nic moc *9*
    Přijde mi to spíš jako nějaká alpha verze a tomu systému se zastavením času jsem taky na chuť nepřišel.
  • Pete.palis
    čím víc proužků, tím víc adidas!
    • Čím míň FPS, tím víc "cinematic experience".
  • stahuju a jdu testnout :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit