Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já se ani nedivím v takovehle zemích to je pomalu denní chleba... takhle jednou přeci před kolika lety skončil spor o prodaný meč( teda hůře vraždou)

  • uher
    No jo no...
  • BoB.2

    Dva ydioti.

    • uher

      A jeden lhář. 

  • Wolfcastle

    Jo to je ta zaostalá čína... kde budou mít sociální skore a jiné zlé věci....  Dovedete si predstavit jak by dopadl soud u nas?  😂 no je mi tech cinanu fakt lito ze se maj tak zle v takovy strasny zemi zit a to jeste bijou ty hodny v honkongu, pritom mi v pravni EU se mame tak dobre😉

    • Ilusiveman

      Matrjoška dorazila. 🤷‍♂️ Ucítila vábení Hordy, do které by formou zapadla a ozvala se. 

      Prosím, nekrmte to. 😪

      • mas recht

    • jasne, zkus si takovy sarkasticky komentar napsat v te tebou zminovane zemi a sam se velice rychle setkas s jejich super soudnim systemem :D

      • Wolfcastle

        Jasne u nas se za FB komentare k soudu nedostanes "ironic" 😀

    • hodně zcestný komentář.. nicméně ano, v totalitní zemi jsou soudy logicky mnohem efektivnější 😉

      • Wolfcastle

        Něco nezcestného z českých luhů a hájů: "Sledujeme vás a víme, jak na vás. Policie varovala veřejnost...před komentováním na internetu a sociálních sítích..."😉

  • SalemCZ

    Nešlo by udělat gamesplay této hry?

  • uher

    Tak a je to oficiální. Vůbec dnešní svět nechápu... 😐

    • Rejsek

      Já zas nechápu lidi, co z pár ukázkových magorů dělají celý svět. O normálních lidech se holt nepíše no.

      • uher

        Tak ono to bylo myšleno tak, že se tohle vůbec může dnes stát, z ničeho celej svět nedělám 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit