Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra me prijde omnoho lepsi nez Transport Giant, ktery je zdlouhavy a ovladani je peklo. Akorat me taky sokovali autobusy, hra nuti, abych je stavel a pritom ne a ne vydelat - a to jsem nekolik hodin zkusil optimalizovat cashflow a linky - ono to proste nejde:(
  • jenom ohledně nedostatku map, hra má map editor, takže to by mohla vyřešit komunita uživatelů...
  • Někde sem se dočetl že tato hra má mít coop nebo nějaký MP, co je natom pravdy?? přide mi to divné tak se raději ptám.
  • Zdravím, nechci vypadat jako hnidopich, ale hra, která se věnuje MHD bude jen stěží připomínat Transport Tycoon, kde se přepravovalo všechno možné :) v rámci celé mapy a ne v rámci města. Spíše bych to přirovnal ke hře Traffic Giant, která se věnovala MHD. V článku mi právě chybí porovnání Cities in Motion s Traffic Giant (protože TG byl docela super).

    Jinak by mě také zajímalo, zda se jedná o Recenzi či o Preview - zatím jsem nikde nenašel, že by hra již byla v prodeji.

    Přesto dobrý článek a vážím s Vaší práce. Děkuji.
    • Je to recenze plne verze, kterou jsme meli primo od vydavatele. Hra je zatim v predprodeji, ale venku bude kazdym dnem.
      • Děkuji - už se těším.
  • Urug
    Mi připomíná že bych si měl koupit novou šalinkartu...
  • Jen by me zajimalo, jestli autor tohoto clanku hral opravdu uz plnou verzi teto hry nebo take jen betu verzi. Napr. o vydelecnosti autobusu a dalsich nedostatcich je velka diskuze na http://forum.paradoxplaza.com/forum/forumdisplay.php?552-Cities-in-Motion. Nektere poznatky z testovani beta verze jsou snad jiz opraveny pred finalnim vydanim hry (alespon to tak vyvojari slibuji) a ostatni doufejme v nejakem patchi.
    Nicmene jsem velmi zvedavy, jak vlastne bude plne vydani vypadat *5* .
    • Ano, hral jsem plnou verzi hry, oficialni od vydavatele. Je mozne, ze patch provede par uprav, mozna se autobusy nebudou tak stosovat, mozna ze vyvazi naklady na jejich provoz a udelaji je vydelecne, zatim jsou vsak jen jako nouzove prostredky dopravy
  • Vypadá to zajimavě. Traffic Giant se povedl *4* tak uvidíme jak tohle. Škoda, že tramvaje nemájí troleje, dneska by to hře neuškodilo. I v OTTD maj tramvaje troleje... Docela je škoda, že autobusy jsou na nic. Mám je radši než tramvaje. Docela mi tam chybí i trolejbusy.
  • no, prozatím zůstanu u Simutrans a pak časem koupím buď na Steamu nebo v ČR, když se tu teda bude prodávat...
  • Takže se to od TT moc neliší. Tam taky stály auta za prd, všechno táhly vlaky.
    • To se ale mění s dobře nastaveným Open Transport Tycoon. Tam si ze začátku s vlaky ani neškrtneš a prodělal bys majlant. Jinak souhlasím, v základním TTD byly autobusy a auta takřka k ničemu.
  • Cosi
    To je škoda že autobusy jsou nepoužitelné, já osobně si s nimi nejvíce vyhrál v tycoonech.
    • No nevim teda, ALE já hrál betu a s AUTOBUSY se vydělat dalo dost, akorád to chvilku trvalo.
      Ale časem vydělávaly fakt dost ;)
    • sleepless
      V TT me busy vzdycky stvaly take, i kdyz spis to bylo dane neustalym hazenim klacku pod nohy od samospravy kazdeho mesta...hrozne rychle zapominali na "uplatky". Takze to vzdycky vyhraly vlaky a letadla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit