Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano. Civ V je nedodělaný zmetek. Na druhou stranu je zde snaha hru "dodělat" (jsou vydávány poměrně rozsáhlé patche) a musím říct, že kvalita hry šla od doby vydání o řád nahoru (nicméně má stále co dohánět).

    Co je ale pro mě nejdůležitější je, že mě ta hra baví - jako u jedné z mála her si stále říkám ono "ještě jeden tah a končím..." a trávím v kuse u téhle hry více hodin než je zdrávo. :)
    Nehraji ji zrovna stále dokola, ale víceméně po každém patchi si pár her zahraji a je to super. ;)

    Ty DLC jsou bohužel trapné. Za tu cenu je to přímo nehoráznost. Naštěstí není problém počkat na slevy na Steamu, kde cena za DLC spadne i o 50% (o vánočních slevách by mohla cena spadnou i víc) a to už je schůdnější.
    • presne ako pises. ja sa tiez k civilizacii vraciam stale a stale dookola. 2-3 mesiace pokoja potom zas. civilizacia je totiz jedina hra, ku ktorej sa vratim aj ked som ju presiel uz 100-krat. proste je to pecka od prveho dielu serie a starostlivost vyvojarov o hracov je ukazkova. co sa tyka vychcanosti AI, tak skuste si hru zahrat na obtiaznosti od krala nahor... kazda hra ma svoje chyby, civilizacia nie je vynimkou, ale je super!
  • no V je sice odpad oproti IV ale ma urcite prvky ktore sa mi pacia, je pravda ze je prehladnejsia hlavne preto ze oproti IV vyhodili hromadu zaujimavych veci a tak nejako to zjednodusili, zatial ju hram nacierno a len co vyjde GOTY verzia pod 20 eur urcite Firaxis podporim ;)
    • A ty se tim jeste chlubis, ze mas tu hru na cerno? To je opravdu vyborny ... *16* *11*
      • Prosim te, aspon neni tartur pokrytec a rika to tak, jak to je *3* A ze by se tim chlubil? Nevsiml jsem si. Jeho metodu naprosto schvaluju - davat penize az kdyz je za co. *4*

        PS: Ja si Civ5 koupil hned, jak vysla, protoze me tahle serie zatim nikdy nezklamala.
      • No vidis, ja si tu hru jako fanousek prechozich dilu koupil v den vydani a byl jsem neskutecne na*rany a stale to povazuju za jeden z nejhorsich hernich nakupu ve svem zivote. V tomhle pripade se opravdu nebojim rict "kdo nekoupil neprohloupil" a priste uz stejnou chybu taky neudelam
        • haha a co ta nasralo? tak hraj stvorku a kasli na patku. ale pochybujem ze ten co ma patku sa vrati naspat k stvorke.
          • Presne tak, porad hraju ctyrku s mody ktera je asi 100x lepsi a na krabici s 5 dilem se mi tu prasi na policce. A co me nasralo? V dobe vydani nulova optimalizace a nekolikaminutove promlky mezi tahy a silene memory leaky, priserna AI, chybejici hotseat a animace v multiplayeru, chybejici mod tools, strasne mnozstvi bugu a ja nevim co jeste...to mluvim jen o technicke strance, co se mi nelibilo na hre samotne by bylo na delsi kapitolu
  • každej normální svéprávnej člověk musí po pár dnech zjistit, že V je totálně odpad a vrátí se ke IVce, ne tak aby cpal těm zlodějům prachy za semtam jeden novej národ, nebo divy světa, navíc který většinou ve IV byly
    • DLC je zlo.. mel jsem rad datadisky, ale s tema je ted amen
      CIV5 je velkej fail hlavne v multiplayeru, simultalni tahy nejdou vypnout a animace/zvuky tam vubec nejsou.. dokonce myslim ze bylo i nejak posrany ukladani
      momentalne uz hraju jen IV s rise of mankind - datadisk zadara *8*
      • DLC je (vetsinou) zlo, souhlas.

        Ale co je na te CIV5 tak spatneho? Je jina nez 4ka, ale porad je vyborna. Ona 4ka taky byla dost jina nez 3jka a hodne lidi na zmeny nadavalo. Navic mam pocit, ze 4ka zacala byt radne propracovana az po vydani nekolika patchu a dvou datadisku. Uplne na zacatku byla spousta veci (treba ruzne prehledy) nedotazena. S 5kou je to stejny - hodne veci chybi, ale kazdej patch toho spoustu opravuje. CIV5 bych tedy soudil opatrneji..... *3*
      • Realism Invictus je nejlepší :)
        • Díky za tip *4*
  • Paulcz
    kdo to kupuje.. těch pár divů a jeden národ zbastlí i modder zadarmo :) Navíc když vezmeme v potaz, že 5tka je totální úpadek série

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit