Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si nemuzu pomoct ale me to porad prijde jak nejaka hra na mobil.
  • Hlavne dúfam v poriadnu nuklearnu vojnu v neskorej fáze hry. A mohli by pridať aj chemické a biologické zbrane, možnosť podnietiť občiansku vojnu, vytváranie paktov ako NATO a pod, medz právo atd
    • P.S.
      tím mez. právem jsem myslel napr. to, že na vyhlášení války by jste meli mít nejakej duvod, napr. jako v EU 4 Casus Beli. Pokud by jste vyhlásili válku bezduvodne, meli by jste nejakou penalizaci. A ne vyhlašováni válek hala bala jak v materske školce. Zvlášte pak v pozdejších fázích hry, kde už platí jakési moderní právo.
      Taky bych byl pro simulaci nejakých sofistikovanejších obchodních dohod, a ne že v 21. století vysílate karavanu a deláte smenny obchod diamanty za slonovinu *3*
      Pak by bylo fajn vytváret ruzne spolky jako je nato, eu, arabska aliance a pod.

      Nechci z toho mít nejakou složitou hru, jen bych byl rád kdyby se nekteré mechaniky prohloubili a propracovali. Ono by to nebylo težke udelat ve forme modu, jenže do toho se mi nechce a ani nevím jak delat mody...
      • no však, agressor měl v Civilizaci vždycky větší postihy, projevujíci se hlavně naštvaností obyvatelstva a finančními následky, v Civ 5 navíc když jsi agresor, tak se proti tobě ostatní národy spojí
        • XorxoxTalarius
          To se delo uz od ctyrky (jestli i predtim nevim, jelikoz uz si to vazne nepamatuji)
        • to se mi nikdy nestalo že by se spojili, navíc ty postihi jsou stejne k ničemu když AI na vyšších obtížnostech čítuje
          • XorxoxTalarius
            Tak si dej ctyrku, tam AI hraje na obtiznost standart a jediny koho ovlivnuje obtiznost jsi ty :)
      • Nic proti, ale tvrdis, ze to neni tezke udelat pomoci modu a jednim dechem dodavas, ze nevis, jak je delat? :) Jinak s tou slonovinou mas recht, pusobi to divne. Ale je to jedna ze zakladnich mechanik civilizace, co generuje spokojenost a obavam se, ze s tim pohnout neni kam
    • XorxoxTalarius
      No vzhledem k tomu ze Firaxis ma ve zvyku spis veci zjednodusovat a orezavat, tak to se nestane ..
  • JamesFaith
    Tokugawa nebyl už v pětce, tam už ho nahradil Oda Nobunaga.
    • ales.smutny
      Pravda, už mi ty díly splývají. Díky!:)
      • JamesFaith
        Já to také vím jen díky tomu, že jsem za něj Civilizaci odehrál minulý týden. ;)
  • vyjde až 21. října? To máme ještě nějakých 15 týdnů na představení všech 15-ti národů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit