Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Tak v článku to jsou skoro všechno samí tutovky, ale jedna mi tam chybí. A to Days Gone 2, hra skončila cliffhangerem a musím říct že na to že to byla prvotina Bend Studios tak moc dobrý počin a bavilo mě to mnohem víc než takový všemi opěvovaný Horizon. Navíc Sony pokud vím pak to studio rovnou koupilo. 

  • Phillios191

    Já už asi do PS5 nepůjdu, většina her z PS4(které mě zajímají) vyšla na PC a jestli to bude pokračovat, nemám zájem takovou konzoli vlastnit a navíc na novou konzoli už ani nemám místo. Na těch pár her si počkám, až bude vyladěný emulátor a do té doby mám co hrát.

  • jindra.veliky

    Nemyslím si, že tam ukáží nový GoW, Horizon, Spidermana.... ty hry jsou velký, vývoj trvá teď minimálně 5 let. Jestli něco ukážou tak spíš třeba jen malý teaser a stejně bude trvat několik let než to vydají, ale kdo ví. Moc od toho nečekám ať pak nejsem zklamanej. Hlavně mám docela strach, že budou ukazovat hodně starý hry jen v lepší grafice :/

  • Corvus

    "Navíc se první díl chystá na PC, což považuju za rafinovanou taktiku
    Sony, jak z počítačových hráčů vychovat konzolisty, kteří si kvůli
    pokračování koupí PlayStation 5." -
    VYCHOVAT KONZOLISTY :-) No........ ne, nemyslím si, že by jakákoliv hra (i kdyby byla zdarma) přesvědčila PCčkáře a předělala je na kozolisty. Osobně bych si z portfolia PS zahrál TLOU a TLOU II i God Of War, ale přesto mě NIC od PC nedostane. Natož "rafinovaný" přístup SONY poprvé za 30 let, kdy ucmrndnou jednu hru pro PC :-D

    • spoock

      hehe, ono je to obvykle takhle, že pokud opravdu něco chceš, třeba hrát nějakou hru, tak za tím jdeš, bez ohledu na platformu, já třeba chtěl hrát novou Zeldu, že jsem si koupil kvůli tomu Switch, pak jsem zjistil, jak moc fajn je to vlastně platforma, původně jsem BOTW zkoušel v emulátoru, ale ruku na srdce, ty emulátory, i když jsou vyladěné, stojí za vyliž ...

    • medveddd

      Však tě od PC nic dostávat nemusí :) - připadá mi reasonable řešení koupit si po čase starou konzoli a zahrát si tyhle exkluzivity - nedávno jsem koupil za litra PS3 - drtivá většina her na to stojí 100-300 a užívám si Uncharted, TLOU, Red Dead,...

      Samozřejmě nemám v plánu zanevřít na PC a mít v blízký době konzoli jako hlavní herní zařízení, ale když už ty exkluzivity existujou a stojí pár šlupek, je škoda si je po čase nevyzkoušet :)

      Navíc je pro mě hrozně zábavná disciplína oceňovat tu na tuhle dobu už starou grafiku a říkat si "tyjo, tohle zvládne hardware za tisícovku, cool" :D

      • LessPh

        Jako máš pravdu o peníze, ani o grafiku nejde.. když si chceš dát pecky z PS3 a PS4.

        Co je ale pro mě showstopper je 30 FPS, prostě já to fakt nedávám. Další věc, hraju exkluzivně na steamu už 12 let, mám tam všechny tituly, odehraný hodiny, screenshoty, logy, kamarády ad. komplet ekosystém.. prostě nechci začínat znova a jinde i třeba na 10 hodinový Uncharted.. chci to mít pod jednou střechou.

        Není to o penězích a grafice, ale o preferencích..

    • Vojtzech

      Promiň jestli si tě s někým pletu, ale nepsal jsi nedávno na Zingu, že za pár šupů pořídíš Ps4 kvůli exkluzivitám? Možná z tebe už alespoň polovičního konzolistu udělali, jenom o tom ještě nevíš :D

  • Demon's Souls remaster nebo druhý díl prosím!

  • unicz

    Tak snad není herní úpadek tak masivní, aby to vše byly furt dokola 3rd person hopsačky, což je jeden z nejhorších žánrů na konzole-gamepad.  Snad také dojde na našlapaný WipeOut, nějaká auta, nějaký vesmír a plošinovku v okouzlující  grafice.

    • Femt0

      Souhlas. Chtělo by to nějaký posun. Zatím to ale nevypadá zle. Nedávno Half-life VR, za chvíli CP2077... časem (doufám) SS3 a SQ42...

    • TheGGG

      nejlepší hry v posledních letech byly všechno 3rd person hry a často se v ních skákalo, takže já doufám, že tento trend bude pokračovat.  Že se někdo nenaučil hrát s gamepadem, pak už není problém vývojářů.

    • Riiiiiiidge Racer 8 by byl fajn.

      • Jack1947

        Nebude... ne po té hrůze Unbounded 🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit