Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    No, pokud v tom nebudou všechny chystané DLC (nebo jen by pak byly zdarma pro majitele edice) a klasický nabroušený tomahawk tak to nemá cenu kupovat. *10*
  • Teda rozhodně mě situace kolem Bioware/EA pěkně štve, ale taky na jejich obranu musím říct, že rozhodně nejsou jediní na trhu, kteří otravují s day one DLC. Vždyť u AC to tak chodí od dvojky. Vždycky jsou dvě "bonusové" mise v collector verzi. Prostě hrůza.
  • jakubtomsa
    Vždycky rozsekají obsah, takže se rozmýšlím tak dlouho, až si nakonec nevyberu žádnou edici.
  • Jazz
    Pane božé, proč tam jsou USA vlaječký a proč je to celý z USA ?
    Vždyť by to mělo být z Evropy né, protože je přece Evropa ta nejlepší, né ? Jak si to vůbec dovolujou američani dělat hru z ameriky ?! Pane božé, jdeme brečet dál a víc...
    • XorxoxTalarius
      Protoze je to proste divne :) Assasin (arab) v americe a jeste ke vsemu napul indian :) To je stejne divne jako ocekavat v serii Total War mechy, letadla a podobnou havet :)
      • Hairy_Ass
        Tak to prr, série Total War není ideově nijak zakotvená, proto může "simulovat" válku prakticky ve všech obdobích, od starověku po 19. století. Já bych byl naopak docela zvědavý na díl ze 20. století, ovládání jednotek by se jen více přiblížilo třeba Wargames nebo WiC, jinak by zůstalo vše při starém. Mechy a boj ve vesmíru je už hodně mimo, ale to 20. století by to jistě ještě sneslo. *3*
  • O.o zas ta jejich propaganda s usa vlajeckama a nvm co jeste za nesmysly. To jak si mysli ze jsou nej je k smichu, sem zvedavy co vymysli az tem boreckum na zapade ty jejich 5litrove auticka vyzerou zbytky paliva (ropa), to budou mezi prvnima kteri skonci v dobe kamenne (brat s nadhledem)
    • Amylee.Anderson
      Souhlasim, ale myslim, že každá země by v sobě měla mít nějaké vlastenectví.
    • Američani mají jinou povahu než my, jsou hrdí za svůj národ a ne jak my. Nežijeme v Americe a proto je nebudeme soudit že... Každopádně hra mě láká hodně, myslím že je to zajímavé období
    • Sice tiez prevraciam oci, ked vidim vlajucu US vlajku cez ktoru este preleti orol, ale mozno keby sa u nas odmala ucila ucta k vlajke a laska ku krajine, tak by sa menej rozkradalo. Ale tiez to berem s nadhladom *4*
    • Ty bys to mel brat s nadhledem ;)
  • Veskoslav
    Edice pěkná, což o tom. Ale pořád se jedná o díl, který mě už historicky neláká.
  • Těším se, ale tohle mě fakt dožírá proč to rozkouskujou na milion edicí a do každé daj něco jiného ... No comment ....
    • TDUmaniak
      Doufám, že by to bylo jako u TDU2, kdy každá předobjednávka měla něco, ale pak se to všechno dá v DLC Store dokoupit.
      • a dokoupit a dokoupit a dokoupit... a najednou člověk zjistí že za 1 hru dá klidně přes 3.000,-.... a to je hodně... hru si asi koupím, ale jen základní edici a jen proto, že mě zajímá dějová linka v současnosti s Desmondem...
        • Počkej :) zachvilku si budeš kupovat uvod hry .... prostředek .... a pokud budeš jooo fajnšmekr :) tak i konec xD
  • Amylee.Anderson
    Mě by se líbil ten řetízek :)
  • TDUmaniak
    AC3 mě zatím nějak neoslovilo. Jednička byla postavená se základem opravdových asasínů, kteří v Masyafu opravdu sídlili. Dvojka se odehrává v době, kdy byli opravdoví asasíni vyhlazeni, ale celkově hra staví na historických faktech, do kterých vás zamíchá. Indián už podle mě nebude asasín a ta hra nebude mít takové kouzlo jako měla dvojka, bratrstvo a odhalení. Možná z toho důvodu jsem fanoušek posledních tří dílů a na trojku jsem zrušil předobjednávku...
  • Iwojima *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit