Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm ... jelikoz je http na stahovani souboru naprosto nevhodny a nejhorsi ze vsech spatnych reseni ... a cachovani u poskytovatelu ... no to musel napsat clovek, kterej o tom jak funguje net nevi zhola nic. Cachovani obsahu se dnes prakticky vubec nepouziva, kdyz, tak maximalne jako soucast firemniho zabezpeceni. Navic se v zadnem pripade neukladaji nejaky binarni bloby.

    Jediny rozumny system je torrent, ktery naopak bezi tim lip, cim vic zajemcu je. Na druhou stranu to vyuziva prostredky uzivatelu a ti jiste nechteji davat svoji konektivitu zadarmo nekomu, komu jeste plati. Dalsi v poradi je ftp, coz je protokol pro prenosy souboru primo urceny a narozdil od http nezveda objem o 1/3.
  • Asi se poučili po vydání TF2 zdarma. Týden jsem nemohl stáhnout ani blbé demo. Ta úprava updatů je skvělá změna, už mi lezlo na nervy když jsem si koupil krabicovku a pak musel ze Steamu hodinu stahovat patch opravující jednu banalitu.
  • Tohle co Valve udělalo za změnu by mohlo EA trochu pomoci a mohl by se Battlefield 3 ukázat brzy i na Steamu což by bylo perfektní a pro mě nejlepší (myslím,že i pro další majitele Steamu,kteří čekají na BF3)
    • Zdá se mi to, nebo tvůj příspěvek nemá logiku? (bez urážky)
  • Nový klient si umí ze serveru stáhnout jen změněný soubor a při updatech vás nebude nutit znovu protáčet stovky megabajtů či gigabajtů zbytečně jako tomu doposud bylo v případech, kdy např. vývojáři předčasně vypustí nedodělanou verzi hry a pak nemohou uvolnit maličký patch s opravenými dvěma soubory.
    Žádný balíky, podle původní zprávy to bude ještě lepší - budou se stahovat jen diffy souborů (a Steam pak pravděpodobně postiženej soubor patchne v klientu):
    "The new system supports delivering only the differences between the old and new files, meaning game updates will be much smaller overall."
    • Presne, prekladatel to zle pochopil. Ked uz to len prekladate, tak nech to sedi, lebo inak sirite bludy.
    • Jen doufám, že se to pak nebude updatovat hodiny... nejhorší update system ma Auran, update jejich hry (např. 20 MB update) trvá i hodinu.
    • Konečně *4*
      Aktualizaci po souborech to umělo už dávno, spousta her byla aktualizovaná za pár vteřin. Problém byl u her, co jsou celé v pár souborech (4GB archiv s grafikou, 1GB archiv se zvukama a podobně). Pak stačilo změnit jednu texturu a Steam tahal 4GB, zatímco u krabicovky se to vyřešilo 1MB patchem.
  • Moc se mi líbí lepší systém updatů her, kdy se již nebude muset stahovat celý balík znovu, ale jen opravené soubory a ještě lépe updatování za chodu - čekat několik minut na samotné spuštění hry kvůli velikému patchi.... to mě vždy vytáčelo. Držím palce nadále Valve!!
    • Když máš steam puštěný v pozadí, sám si vše stahuje. Pokud ho zapínáš až v moment, kdy jdeš hrát, nesmíš se ničemu divit.
  • Tak ja mel asi vzdy stesti protoze jsem stahoval ze Steam vzdy okolo 18 MB/s. Teda krom Zaklinace 2. Tam jsem cekal cely den nez me to povolilo vubec zacit stahovat. :-)
  • cez výkend som ťahal 6,8MB/s máte dosť? ..ja som mal ;)
    • Ludo
      mam dost z tvojho nicku

      na vacsine webov je registrovany nick obsadeny
  • ucho
    1,2 MB/s, žádná sláva ani změna... :/ chtělo by to alespoň 5MB, když už, ty jsem na Steamu bohužel nikdy neviděl (ne že by mi rychlosti kolem 1MB/s vadily, ale proč to nemít rychleji...)
    • Neco mi rika, ze na tom novem systemu pojedou az nejake aktualni novinky a ne starsi hry.
  • Ethy
    Kdyby radši ukazali nějakej gameplay nebo aspoň o 1 pitomej artwork z Doty2 navíc... do gamescomu nevydržím :(
  • Ocelot23
    God bless Steam :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit