Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • t.zaja
    Tak a je to tady....PATCH JE VENKU... *3*
  • Konečně si zahrajeme přes celou obrazovku. Bohužel právě Zaklínače 2 dohrávám podruhé (druhá cesta) a potřetí ho zřejmě v nejbližší době hrát nebudu. Tak snad nějakou GOTY verzi předtím, než vyjde trojka.
  • nevíte jestli to bude opravovat i padáni hry.... pokaždé když hraju tak se mi to vypně (někdy hned po loadu a někdy "až" po hodině....
  • Hmm, no ja uz to dohral 2x. Jedna z nej her, co jsem kdy hral. Jedine, co mi opravdu vadi, a co meli vydat hned je ta podpora dlasich rozliseni. Ty cerne pruhy nahore a dole opravdu vypadaji divne.
    • To by měl zrovna řešit ten nový patch (podpora poměru stran 4:3 a další). jinak souhlas Zaklínač II byl vynikajcíí, teď jsem jen zvědavý co bude RPG roku, jestli Zaklínač, nebo Skyrim.
  • Cauko ludia, zvarezil som Zaklinaca 2 len koli tomu aby som zistil ako mi to pojde a na Ultra mi to dost skaredo seka a to mam i5-2500k intel a 460gtx nvidiu... Chcem sa spytat, vyriesil tuto "neoptimalizovanost" uz nejaky patch?
    • vypni Ubersampling (Nejvyssi kvalita) v grafickem nastavení a patch 1.2 taky něco dělá s optimalizací..
      • Ok, je to tam, uz je to hratelne a hybe sa to pomerne dobre... Zvlastne, co vlastne vobec znamena ten ubersampling? :) Lebo nejako sa mi to nezdalo skaredsie oproti tomu ked bol zapnuty :)
        • jo už to tu kucí napsali.. myslim si, že stačí bohatě obyčejné vyhlazovaní a vypadá to parádně
        • Prakticky to každý snímek renderuje dvakrát a zobrazuje průměr mezi oběma výsledky. Jako by ti Zaklínač běžel 2x.
          • jako že poloviční supersampling a nebo je to na motion blur?
        • Ubersampling pokud si dobře pamatuju filtruje textury do lepší kvality(nebo tak nějak). ROzdil bys videl jenom pri hodně podrobnym prozkoumavani
      • Dakujem za radu, vyskusam.
  • No neprdí, ale po pravdě už jim to trvá. Patch byl ohlášen už snad před 2ma týdny a stále čekáme... Jsem při druhém kole ve druhém aktu a rád bych si zahrál ten DLC quest (a taky měl KUA kam uložit všechny ty krámy...asi stahnu mod na 0 váhu věcí).
  • Cahir
    Hoši z CDProjektu na hráče neprdí, začínám je mít čím dál raději.
    • Jak tady psal kolega, spousta těch věcí měla být ve hře v den vydání. Na druhou stranu lépe později, než nikdy. (zbytek komentáře o uložených pozicích jsem odmazal, protože se zakládal na nesprávných informacích)
      • asi hovno, 1.2 byla kompatibilní s 1.1 savama. A tentokrát už to bude i použitelné když dostanem F9 a variabilní ratio.
        • Okay, tuhle námitku beru zpátky.
    • Neprdi a patri jim za to chvala. Ale na druhou stranu tohle vsechno(vyjma questoveho pridavku) melo byt soucasti hry uz pri vydani a melo by to byt samozrejmosti.
    • Přesně Bioware/EA by chtěli za takový přídavný quest k DA2 200kč.. zlatý CDProjekt.
  • Tomu se říká pořádný PATCH. *3*
  • Co takhle přínest nějaké patch, kterým pujde nějakou klávesou urychlit ten poklek při namíchávání lektvaru.. protože když to dělám co chvilí tak je to otravné..
  • Nemožnost uložit si někam věci mě štvala. Hra je udělaná tak, že když někde něco zahodím, tak to tam po uložení a načtení už není (u Oblivion a Fallout 3 a NV zůstanou tam, kde jsem je nechal).
    Ty černé pruhy mi nevadily. U 16:10 jsou minimální. Původně jsem myslel, že to je tak u všech poměrů stran.
    • Bylo dost absurdni,ze ve hre chybela bedna na ukladani veci a clovek pritom potreboval kupu materialu na vyrobu veci atd.
      Nastesti komunita udelala mod na odstraneni vahy craft materialu,coz dost pomohlo...ale i tak nechapu,ze tam od startu bednu nedali zvlast kdyz v prvnim dile byla *8*
      Kazdopadne ale kvalitni hra, jen mohla byt trochu mene koridorovita.
      • Tak já žádnou bednu nepotřebuju, a to si myslím že využívám plný potenciál hry..Staré krámy co nepotřebuju prostě prodám.. snad jednou se mi stalo že jsem šel pomalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit