Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim jak se mi odemknou všechna auta v gran turismu5
  • Thx but.... The new king coming this friday................
  • uzivatel1982
    tak tahle newska mě bude stát zase nějakou tu hodinu života:D....už se těšim:).
  • Jak jsem psal uz v bleskovce, jedine ceho se obavam ohledne vyhledu z vozu je to, aby nevypadaly vsechny stejne jak u MINI, tzn. cernej ram a okno a pod nim klasickej tachac a otackomer... Jinak se tesim moc, GT5 jsem zacal parit az nedavno a chytlo me neskutecne *3*
    • Jenže tak to nejspíš dopadne. Nejspíš určitě.
      • Jo take si rikam... Tezko bude mit klasickejch aut svuj vlastni vyhled...
        • Trosku mi vypadlo slovo kazdy z ... klasickejch aut *2*
  • moc bych si pral aby DLC ktere v budoucnu bude prineslo Australskou trat Bathurst + par aut z V8supercars a samozrejme Audi R18 ktery by Le Mans sluselo
    • za Bathurst bych dal vse :-)
      http://www.youtube.com/watch?v=4Ny30fMxEmA
  • MishKonn
    Já už od vydání toužím po 'free ride' módu, o kterém se zmiňoval jeden z tvůrců...ohledně toho je prozatím ticho po pěšině *9*
  • Psychotic
    Málokterá firma se o své hry tak stará... Pravda, když studio vydá jednu hru za 3-5 let, tak na to má čas :-) Asi v GTčku začnu zase od začátku, abych si vylepšení náležitě užil.
    • Stará? veď oni len opravujú to čo doprdeli,.. a mimo toho funkcia uložiť si pozíciu v endurance? to potom dotálne stráca zmysel ten pretek :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit