Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    aha ta šmoulí vesnička jěště porád funguje hehe ? *1*
    Jsem na tohle uplně zapoměl..
  • AOE 2 - to byla hra, ale tohle, panebože co to je za připitomělé obrázky - to je demence *1* *1* *1*
  • Hodně lidí si na to stěžuje, ale já si zkoušel už i BETU a bavilo mě to. Libí se mi vtipné animace (například vesničani pracující na farmě) nebo vykulené oči zvířat. Jednotky jsou skvěle vybalancované a na serveru Alexandria je celkem dost čechů :)
    K tomu placení výhrady nemám. Teď vyšel balíček za 550,- kde je premiová civilizace Egypťanů, PRO civilizace (premium + začínání od 20.lvl) Peršanů a booster pack Defense of the Crete, což je Tower Defence. Teď vyšel Skirmish pack, který je ještě pořád zadarmo.
    Jediné co mi vadí je, že občas hra může nudit a to že jsem hrál na účtu, který je z nějakého důvodu umístěň v Británii a není možné změnit svoji zemi -> takže jsem si nemohl koupit balíček.
    Jediné řešení bylo vytvořit si účet nový.

    Hra je každopádně zábavná, později i těžká.
    • Je tam skirmish proti PC/zivym lidem kde je vic jak 2v2?
      • Yop
  • Kr.Pa
    Tohle je F2P fail model
    • Mno za tohle ten f2fail nemuze, ta hra by byla o nicem i kdyby to byla klasicka krabicovka. Nechapu jak je napadlo delat AOE farmville ... *5*
  • NonSuch
    at se na tohle robot vyprdne a radsi udela dalsi orcs must die! :D
  • Njn to je ten super a nejlepší a všude opěvovaný free2play model!!!!
    • Veskoslav
      Tak u LOTRO je F2F skvěle udělané. Záleží na dané hře, nikoliv na systému jako takovém:)
      • rancor1223
        LOTRO jsem zkusil minulý víkend *1*, poslední MMORPG které jsem hrál byly Dungeon Runners. WOW jsem vydržel hrát dvě hodiny než šlo z compu. A když je LOTRO tak opěvovaný, řek jsem si že ho zkusím.
        Tak hnusnej HUD jsem snad v životě neviděl *1* Všechny okna celý nějak rozmazaný, vůbec to nebylo ostrý. Jinak grafika světa (High grafika) byla fajn, ale jak došlo na boj - to vážně někoho baví? doběhnout k nepříteli, kliknout pravým a pak jen koukat minutu koukat na monitor jak tam panák mlátí nějakou příšerku a sem tam do toho hodit nějakej spell nebo potku? Popravdě si nedokážu představit, že za to vůbec někdo někdy platil *7* Ale asi jen nejsem ta cílová skupina...
      • V tomhle případě nemohu sloužit, hrál jsem to. Od té doby co to je free2play. Ale nějak mě to nechytlo a to jsem se snažil. Takže nevím jak v konečném důsledku, ten model ovlivńuje hru:)
  • Veskoslav
    Pobavilo, ale nepřesvědčilo ke koupi. Radší smažit AoE Ii či AoM po lanu či netu než toto.
  • *zátoku
    • Patří to pod příspěvek uživatele trolo.
  • Free to pay farma na facebooku. S aoe to ma spolecny jen "mezihry" a to jeste osekany. Strategie to neni ani se zavrenyma ocima. *11*
  • trolo
    hru som skusil. bola to celkom sranda ale nemoznost pvp bez zaplatenia?... bay bay. vlastne bez zaplatenia tam skoro nemozete nic robit
    • rancor1223
      Takže bez placení to je o ničem? PvP nevyhledávám, tak by mi to ani moc nevadilo. Co je ještě omezené? Docela bych to zkusil, ale chtělo by to něčí doporučení.
      • Klidne to zkus, ale pointa je v tom ze je to jak farma na facebooku, piplas si svoje mesto. Aoe styl hry je vzdycky kdyz delas nejaky quest, tam mas town center + villagery a stavis klasicky armadu a znicis nepratele. Temahle questama expis to svoje hlavni mesto. Za questy dostavas nejdriv zeleny itemy, tyhle itemy nasazujes vojakum, treba kopi vsem kopinikum. Maji pak lepsi staty. Ale abys mohl pouzivat modry itemy atd. tak uz musis mit zaplaceno. Free verze je vic orezana jak demo. A cela hra je o prdu. Farmu muzu stavet na fb zadarmo. Nehlede na to ze tam (aspon v dobe vydani) nebyl zadny skirmish a mapy byly nejvic 2v2.

        PS: Proste klasicka free to play onlinovka ktera nabizi tunu grindu v libivym kabatku a samozrejme moznost grind urychlit za "mirny" cash poplatek do jejich kapsy.
        • rancor1223
          To zní ještě hůž než ta nová Lords of Ultima, což je vlastně takovej Travian *1* Radši počkám na ty formule od Codies.
    • "bay bay" ... Voláš nějaký přístav nebo co? Pravděpodobně jsi chtěl napsat "bye bye", jestli jsi myslel rozloučení. Doporučuji používat raději české výrazy, pokud si angličtinou nejsi jistý. Je to pak ve výsledku totiž celkem trapas.
      • Veskoslav
        Říká se tomu slangové použití anglického výrazu. Nepochybuji, že trole ví, jak se bye píše.
        • Slangové použití toho anglického výrazu by bylo "báj báj", ale más ode mě plus za snahu se za každou cenu zastat jiného uživatele, než jsem já.
          • Veskoslav
            Zastal jsem se Tě, nedal jsem mínus:) Ano ono je přípustné jak báj, báj, tak baj, baj. Tohle jsem musel nastudovat ohledně přebírání výrazů a počeštění. Obojí je bráno jako česká forma anglického jazyka, převedeného do češtiny, ale v nespisovné, slangové formě.
    • pravda bavilo me to ale strasne moc omezene po chvilce sem nemohl delat nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit